arvan, نویس نده در وبلاگ بازار الیتکس
۵ تیر, ۱۴۰۱
خانه مقالات نوشته شده توسط arvan
آلت کوین ها ارزهای دیجیتال بیت کوین مطالب خبری و تحلیلی

نهاد SEC تایلند به دنبال ایجاد صلاحیت برای سرمایه گذاران رمزنگاری با افزایش خرید ارز دیجیتال است.

یک تنظیم کننده اصلی مالی در تایلند به دنبال تعیین صلاحیت برای معامله گران ارزهای دیجیتال برای اطمینان از حمایت از سرمایه‌گذار است.

خبرگزاری محلی بانکوک پست روز دوشنبه گزارش داد. کمیسیون بورس و اوراق بهادار تایلند برای رسیدگی به شرایط خاص سرمایه‌گذاران که می خواهند حساب بازرگانی رمزنگاری را باز کنند ، در ماه جاری جلسه دادرسی عمومی را تعیین کرده است.

با راه اندازی سیستم صلاحیت جدید ، SEC تایلند قصد دارد اطمینان حاصل کند که سرمایه‌گذاران خرده فروشی جدید که به تجارت رمزنگاری روی می آورند از منابع مالی کافی برای جذب ریسک قیمت های بسیار ناپایدار رمزنگاری برخوردار هستند.

دبیر کل SEC تایلند ، Ruenvadee Suwanmongkol ، اشاره کرد که صلاحیت سرمایه‌گذاران رمزنگاری آینده تایلند می تواند شامل شرایطی مانند سن ، تجربه تجارت و دانش مالی و همچنین برخی از ثروت ها باشد:

«ارزهای دیجیتال ریسک بالایی برای سرمایه گذاران دارند. ما باید برخی معیارهای غربالگری مانند سن ، تجربه تجارت و سطح درآمد یا ثروت را برای محدود کردن خطرات تنظیم کنیم. این محدودیت ها در حال حاضر برای اوراق قرضه با بازده بالا وجود دارد که فقط برای برخی از انواع سرمایه گذاران در دسترس است».

این مقام مسئول همچنین خاطرنشان کرد: سرمایه گذاران رمزنگاری باید به خوبی در مورد خطرات تجارت ارز دیجیتال مطلع باشند. وی افزود: «دارایی های دیجیتالی نه تنها در تایلند بلکه برای تنظیم کننده های جهانی یک چالش بزرگ است».

ظاهراً سیستم صلاحیت جدید با انگیزه وزیر دارایی تایلند Arkhom Termpittayapaisith ، كه از SEC درخواست نظارت بر مبادلات دیجیتال محلی برای محافظت از سرمایه گذاران جدید را داشت ، ایجاد شد. مقامات محلی به طور خاص نگران سرمایه گذاران مبتدی رمزنگاری در میان جهش گسترده ارزهای دیجیتال مانند بیت کوین به صنعت هستند.

هفته گذشته ، Termpittayapaisith  با ابراز نگرانی در مورد افزایش حجم معاملات ارز دیجیتال در تایلند ، به سرمایه گذاران در مورد خطرات گسترده مرتبط با تجارت رمزنگاری هشدار داد. این مقام مسئول گفت: «ارزهای دیجیتال ریسک زیادی دارند. آگاهی از ریسک به سرمایه گذاران کمک می کند تا از حدس و گمان بیش از حد و یا اشتباه در مورد این دارایی ها جلوگیری کنند».

طبق اطلاعات جمع آوری شده توسط بانکوک پست ، خریدهای رمزنگاری شده توسط سرمایه گذاران خرده فروشی تایلند به طور مداوم در حال افزایش است ، از 500 میلیون بات (16.7 میلیون دلار) در نوامبر 2020 به 1.1 میلیارد بات (40 میلیون دلار) در ژانویه. گزارش شده است که SEC اعلام کرده است که تعداد سرمایه گذاران جدید رمزنگاری در هفته اول فوریه با 124000 حساب افزایش یافته است که از 8 فوریه تقریباً 600000 حساب در مجموع است.

طبق داده ها ، بیت کوین بیشترین معامله ارز دیجیتال در صرافی های تایلند در ژانویه بود که بیش از 40٪ از کل معاملات را تشکیل می داد. ارز دیجیتال اتر (ETH) با حدود 24٪ و Dogecoin (DOGE) و XRP به ترتیب با 19٪ و 12٪ دنبال می شوند.

آلت کوین ها ارزهای دیجیتال بیت کوین مطالب خبری و تحلیلی

وضوح نظارتی در صنعت ارز دیجیتال بیش از هر زمان دیگر ، به ازای هر مقام رسمی، مورد نیاز است. یک مقام مسئول در کمیسیون بورس و اوراق بهادار (SEC) گفت ، هنگامی که موسسات به فضای ارزهای دیجیتال می روند ، نیاز به قوانین روشن در مورد دارایی های دیجیتالی بسیار مهم است.

کمیسر SEC ، هستر پیرس معتقد است که قوانین شفاف ارزهای دیجیتال، به دلیل استقبال فعالانه از کلاس دارایی های جایگزین ، توسط شرکت های تسلا و مسترکارد بیش از هر زمان دیگری مورد نیاز است.

پیرس ، درباره پیامدهای پذیرش ارز دیجیتال نهادی، به دنبال یک سری رویدادهای عظیم مربوط به ارز دیجیتال در چند هفته گذشته ، با رویترز گفتگو کرد. بعد از اینکه Elon Musk’s Tesla به پرداخت در بیت کوین اشاره کرد ، شرکت های بیشتری از جمله قدیمی ترین بانک ایالات متحده BNY Mellon و غول پرداخت Mastercard اعلام کردند که قصد دارند خدمات ارز دیجیتال را نیز معرفی کنند.

کمیسیونر گفت: «این امر به فوریت ما برای انجام شفافیت بیشتر و به نوعی اقدام در این زمینه می افزاید». پیرس که در جامعه رمزنگاری به طور گسترده به عنوان «مادر رمزنگاری» شناخته می شود ، دائماً از قوانین شفاف در این زمینه حمایت می کند و از SEC می خواهد وضوح بیشتری ارائه دهد تا این صنعت بدون ترس از قانون شکنی پیشرفت کند.

پیرس خاطرنشان کرد که دولت جدید همراه با فشار رمزنگاری از سوی سرمایه گذاران نهادی می تواند چشم انداز جدیدی را در زمینه تنظیم رمزنگاری ارائه دهد

ارزهای دیجیتال بیت کوین مطالب خبری و تحلیلی

اولین صندوق تجارت بیت کوین ( ETF ) در آمریکای شمالی برای راه اندازی در کانادا تصویب شده است. انتظار می رود بیت کوین ETF ، یک صندوق سرمایه گذاری جایگزین ، در فهرست بورس اوراق بهادار تورنتو قرار بگیرد. با این تصویب ، ایالات متحده در تأیید ETF بیت کوین از کانادا عقب مانده است.

کمیسیون اوراق بهادار انتاریو روز پنجشنبه صندوق قابل معامله با بیت کوین (ETF) به نام Purpose Bitcoin ETF را تصویب کرد.

پرونده صندوق توضیح می دهد که «این ETF یک صندوق سرمایه گذاری جایگزین است که تمام دارایی های خود را در دارایی های طولانی مدت ارز دیجیتال بیت کوین سرمایه گذاری و نگهداری می کند».

مدیر صندوق Purpose Investments Inc، روز پنجشنبه تأیید کرد که توسط تنظیم کنندگان اوراق بهادار کانادا، راه اندازی Purpose Bitcoin ETF که به گفته این شرکت «اولین حضانت مستقیم بیت کوین (ETF) در جهان است»، ارزیابی و تایید شده است.

Purpose Investments یک شرکت مدیریت دارایی است که بیش از 10 میلیارد دلار دارایی تحت مدیریت دارد، این شرکت توضیح داد:

«ETF اولین در جهان خواهد بود که مستقیماً روی بیت کوین بررسی شده از نظر فیزیکی سرمایه گذاری می کند، نه مشتقات آن که به سرمایه گذاران امکان دسترسی آسان و کارآمد به کلاس دارایی های در حال ظهور ارز دیجیتال را می دهد بدون خطر حضانت شخصی، در کیف پول دیجیتال».

Purpose Bitcoin ETF، به طور مشروط برای تجارت در بورس اوراق بهادار تورنتو (TSX) تأیید شده است ، با توجه به شرایط و الزامات لیست و اضافه شدن متمم های اضافی به طور مداوم.

سرمایه گذاران می توانند این واحدهای ای تی اف بیت کوین را در TSX از طریق کارگزاران یا نمایندگی های ثبت شده در محل اقامت خود خریداری و بفروشند.

این صندوق تعداد نامحدودی از واحدهای پوشش داده شده ارزی ETF دلار کانادایی (نماد علامت گذاری BTCC)، واحد پوشش داده شده غیر ارزی ETF دلار کانادایی (نماد علامت گذاری BTCC.B) و واحدهای پوشش داده شده غیر ارزی ETF با دلار آمریکا (نماد علامت گذاری BTCC.U) را ارائه می دهد.

Purpose Investments توضیح داد که دارایی های بیت کوین این صندوق، در سردخانه ها نگهداری می شود و شرکت Gemini Trust Company LLC به عنوان متولی و حضانت کننده فرعی و شرکت خدمات CIBC Mellon Global Securities، به عنوان مدیر صندوق نگهداری خدمت می کنند.

بسیاری از افراد در انجمن رمزنگاری از شنیدن این تأییدیه ای تی اف بیت کوین به وجد می آیند. شریک Synaptic Ventures ، Marc van در Chijs در توئیتر خود نوشت: «اولین بیت کوین ETF و آن در کانادا است. باور نکردنی است ، این واقعاً اتفاق می افتد».

کاربر توییتر Mags ، که پروفایل وی می گوید او در راه اندازی صندوق بیت کوین 3iq در TSX کمک کرده است، توضیح داد:

«ای تی اف بیت کوین با Grayscale’s GBTC و سایر صندوق های بسته بیت کوین درTSX (3iq’s QBTC و CI Galaxy’s BTCG.U) متفاوت است.  ETF ها واحدها را به طور مداوم صادر می کنند».

علاوه بر این ، وی خاطرنشان کرد: «در کانادا ، تنها راه نگه داشتن بیت کوین در حساب های RRSP ، TFSA و RESP ما از طریق صندوق های بیت کوین ذکر شده توسط TSX است و این به زودی برای تجارت ETF هم ایجاد می شود. ما در TFSA  سود بدون مالیات داریم. ایالات متحده دارای حساب های دارای مالیات مانند IRA یا 401k است که ETF واجد شرایط آنها است».

Gabor Gurbacs ، استراتژیست دارایی و مدیر دارایی دیجیتال در Vaneck و MVIS ، که شرکت او یک پیشنهاد ETF بیت کوین را در کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) ثبت کرده است ، نوشت:

«تبریک به تنظیم کنندگان کانادایی برای تأیید محصولات ETF بیت کوین. حرکتی بسیار معقول و مناسب برای بازارها ، سرمایه گذاران و تشکیل سرمایه. در عین حال ، من ناراحتم که می بینم ایالات متحده در تأیید Bitcoin ETP و به طور کلی تجارت دارایی های دیجیتال بسیار عقب است».

ارزهای دیجیتال بیت کوین مطالب خبری و تحلیلی

پژوهش های دانشگاه کمبریج انگلستان با استفاده از یک ابزار محاسباتی نشان می دهد که استخراج بیتکوین سالانه 121 تراوات ساعت (TWh) برق مصرف می کند، به بیان دیگر مصرف برق بیتکوین از کل مصرف کشورهائی همچون آرژانتین (121 TWh)، هلند (108.8 TWh) و امارات متحده عربی (113.20 TWh) بیشتر است و به تدریج در حال نزدیک شدن به نروژ (122.20 TWh) است.

به گفته میشل راوچس، محقق مرکز مالی کمبریج، که با ایجاد ابزار آنلاین، اعداد و ارقام را اندازه گیری کرده است، با افزایش قیمت، مصرف انرژی نیز افزایش می یابد.

به دنبال اعلام تسلا مبنی بر اینکه حدود 1.5 میلیارد دلار بیت کوین خریداری کرده و قصد دارد آن را به عنوان پرداخت در آینده بپذیرد، ارزش بیت کوین این هفته به رکورد 48000 دلار رسید. اما افزایش قیمت انگیزه بیشتری برای استخراج کنندگان بیت کوین برای راه اندازی هرچه بیشتر ماشین آلات فراهم می کند.

کارشناسان کریپتو الگوریتم به کار رفته در بیتکوین (PoW) را ناکارا ترین و ابتدائی ترین الگوریتم در میان تمامی رمزارزها قلمداد می کنند و مصرف نجومی برق و گرمازائی تجهیزات استخراج بیتکوین و تبعات منفی زیست محیطی آنرا فاجعه بار می دانند.

آلت کوین ها ارزهای دیجیتال بیت کوین مطالب خبری و تحلیلی

Dan Nathan ، بنیانگذار Risk Reversal Advisors و مشاور سرمایه‌گذاری می گوید که دولت ایالات متحده اجازه نخواهد داد شرکت هایی مانند Elon Musk’s Tesla بیت کوین را جایگزین دلار کنند. آنها «اجازه نمی دهند دلار از ارز ذخیره جهانی دور بماند»، که اگر شرکت های بزرگ به جای دلار در ترازنامه خود بیت کوین را جایگزین کنند ، این اتفاق می افتد.

دن ناتان هفته گذشته در مصاحبه ای با CNBC دیدگاه خود درباره آینده بیت کوین را ارائه داد. اظهارات وی به دنبال خبر سرمایه‌گذاری 1.5 میلیارد دلاری Elon Musk’s Tesla در بیت کوین و برنامه ریزی برای اجازه دادن به ارز دیجیتال به عنوان نوعی پرداخت برای محصولاتش در آینده نزدیک بود.

ناتان مدیر و بنیانگذار مشاوران معاملات خطرپذیر است که خدمات مشاوره ای را به بانک های سرمایه‌گذاری ، مشاوران سرمایه گذاری و شرکت های خصوصی ارائه می دهد. اواخر دهه 1990 و 2000 به عنوان معامله گر سهام و اختیار در شرکت های صندوق های سرمایه گذاری SAC ، Exis ، Cheyne Capital و در گروه مشتقات سهام مریل لینچ فعالیت می کرد.

وی بیان کرد، خزانه داری و دولت ایالات متحده اجازه نمی دهند عمل «جایگزینی دلار تا حدود زیادی با بیت کوین در شرکت ها» از کنترل خارج شود.

وقتی به طور خاص از ناتان پرسیده شد که تنظیم کنندگان برای جلوگیری از قرار دادن بیت کوین در ترازنامه خود توسط بنگاه های اقتصادی مانند شرکت تسلا باید چه کاری انجام دهند؟ او با عصبانیت گفت:

«آنها می توانند جهنم خارج از آن را تنظیم کنند. این کاری است که آنها می توانند انجام دهند».

وی افزود: «ما قبلاً چنین چیزی را تا حدودی دیده ایم». بنیانگذار مشاوران معاملات خطرپذیر تأیید کرد، «من فقط به شما می گویم» که آنها «اجازه نمی دهند دلار از ارز ذخیره جهان دور شود». با تأکید بر اینکه جایگزینی بیت کوین بجای دلار بطور فزاینده در شرکت های بزرگ، در این امر تاثیر زیادی دارد.

ناتان ادامه داد: «در حال حاضر ، ما کمی در حالت سرخوشی به سر می بریم» ، افزود که تسلا و بیت کوین به عنوان دو دارایی خطرپذیر که در شش ماه گذشته بیش از یک تریلیون دلار سود کسب کرده اند.

وی افزود: «همه این افراد ، كه برای هر دوی این موارد مبلغ زیادی پول در می آورند ، فقط این را می فهمند که باید نوعی جاذبه وجود داشته باشد که در برخی از مواقع تسخیر شود ، ولی من فکر می کنم که اگر هر دوی این دارایی ها با هم شروع به پایین آمدن کنند ، وضعیت دشواری بوجود می آید و تأثیر موجی که در بازارهای ارز ، بازارهای مالی و موارد دیگر مشاهده خواهیم کرد ، می تواند عالی باشد. هیچ کس در حال حاضر در مورد آن صحبت نمی کند. انگار دیگر هیچ مورد خطرپذیری در بیت کوین وجود ندارد».

به دنبال سرمایه گذاری بیت کوین توسط تسلا ، تحلیلگران پیش بینی می كنند كه سیل شركت ها نیز همین كار را انجام دهند و بیت کوین را در ترازنامه خود قرار دهند. شرکت Twitter، قبلاً گفته است كه هم به افزودن بیت کوین به عنوان ذخیره نقدی و هم به پرداخت حقوق به كارمندان و فروشندگان در ارز دیجیتال توجه كرده است.

آلت کوین ها ارزهای دیجیتال بیت کوین مطالب خبری و تحلیلی

آمازون در حال برنامه ریزی برای راه اندازی یک پروژه ارز دیجیتال در مکزیک بوده است و در یک آگهی استخدام مشخص شده است که به دنبال مهندسان و توسعه دهندگان این بخش است.

در هر پست شغلی ، آمازون «به دنبال یک رهبر برای کمک به راه اندازی یک محصول جدید پرداخت، در مکزیک به عنوان اولین کشور در این زمینه است».

پرداخت جدید ارز دیجیتال ابتدا در مکزیک آغاز می شود و مشتریان را قادر می سازد ارز های فیات خود را به ارزهای دیجیتالی تبدیل کنند که سپس می توانند برای خرید کالاها و خدمات آنلاین مانند Prime Video از آنها استفاده کنند. این کار در اکتبر سال 2020 تهیه و سازماندهی شد ، اما اخیراً به روز شده است. استخدام های جدید، در بخش پرداخت های دیجیتال و نوظهور آمازون، (DEP) Amazon کار خواهند کرد.

آمازون قبلاً «آمازون سکه» را راه اندازی کرده است که می تواند برای دسترسی به موارد موجود در Appstore مانند جواهرات ، تقویت کننده ها و پاوربانک ها مورد استفاده قرار گیرد.

پروژه DEP آمازون در حالی انجام می شود که مدیرعامل آمازون جف بزوس اعلام کرده بود که او تا پایان سال 2021 کناره گیری خواهد کرد. در عوض ، بزوس رئیس اجرایی خواهد شد و اختیارات را به اندی جاسی ، که در حال حاضر مدیر اجرایی خدمات وب آمازون است ، می دهد.

اگرچه آمازون هنوز آزمایش پرداخت ارزهای دیجیتال را انجام نداده است و یا گزینه PayPal را ارائه نداده است ، اما ممکن است اقدامی در این راستا دور از ذهن نباشد ، زیرا بسیاری از شرکت ها برای کشف ارزهای دیجیتال بیشتر آمده اند.

پیش از این ، PayPal پرداخت های ارز دیجیتال را آغاز کرده بود. با استفاده از آن ، بیت کوین ، اتریوم ، بیت کوین کش و لایت کوین می توانند از اهرم استفاده کنند.

دان شولمن ، مدیر عامل PayPal فاش کرده است که راه اندازی خدمات ارزهای دیجیتال در بستر پرداخت به منظور تقویت تصویب ارزهای دیجیتال است. همچنین تلویحاً گفته شده است که وقتی ارزهای دیجیتال بانک مرکزی بعداً وارد بازی شوند ، PayPal اطمینان حاصل می کند که شبکه پرداخت های آن با CBDC سازگار است.

آلت کوین ها ارزهای دیجیتال بیت کوین مطالب خبری و تحلیلی

بانک نیویورک ملون ، BNY Mellon ، یک واحد دارایی دیجیتال ایجاد کرده است. قدیمی ترین بانک در ایالات متحده قصد دارد «بیت کوین» و سایر ارزهای دیجیتال را برای مشتریان خود «نگهداری ، انتقال و انتشار دهد».هدف این بانک این است که با ارزهای دیجیتال مانند سایر دارایی ها رفتار کند.

قدیمی ترین بانک در ایالات متحده ، BNY Mellon ، روز پنجشنبه، تشکیل یک واحد دارایی دیجیتال سازمانی جدید که توسعه راه حل ها و قابلیت ها را برای کمک به مشتریان در رفع نیازهای در حال رشد و تکامل مربوط به رشد دارایی های دیجیتال ، از جمله ارزهای دیجیتال تسریع می کند، را اعلام کرد.

BNY Mellon یک شرکت سرمایه گذاری جهانی با حضور در 35 کشور است. طبق وب سایت خود ، از 31 دسامبر سال 2020 ، این بانک 411.1 تریلیون دلار دارایی تحت محافظت و 2.2 تریلیون دلار دارایی تحت مدیریت داشته است.

Roman Regelman ، مدیرعامل Asset Servicing و مدیر دیجیتال ، گفت: «BNY Mellon مفتخر است که اولین بانک جهانی است که برنامه های خود را برای ارائه خدمات یکپارچه برای دارایی های دیجیتال اعلام کرده است».

«در انتظار ارزیابی و تایید بیشتر ، ما انتظار داریم که در آینده این قابلیت های ابتکاری و شکل دهنده صنعت را ارائه دهیم».

این تیم توسط Mike Demissie ، رئیس راه حل های پیشرفته در BNY Mellon هدایت خواهد شد. وی اظهار داشت:

«واحد دارایی های دیجیتال در نظر دارد زیرساختی ایمن برای انتقال ، نگهداری و صدور دارایی های دیجیتالی ارائه دهد».

Caroline Butler ، رئیس حفاظت BNY Mellon ، گفت: «امکان استفاده از دارایی های دیجیتال برای تغییر آینده حضانت و حفاظت و نگهداری، بسیار مهم است».

«توانایی های دارایی دیجیتال ما باید به تکامل صنعت مالی از جمله حق حضانت ، مدیریت وثیقه ، صدور ، مدیریت سرمایه گذاری و سایر بخش ها کمک کند».

در حالی که در اعلامیه رسمی بانک ذکر نشده است که از کدام ارزهای دیجیتال پشتیبانی می شود، وال استریت ژورنال گزارش داد که این بانک «از طرف مشتریان مدیریت دارایی خود ، بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتال را نگهداری ، انتقال و انتشار می دهد». این بانک همچنین قصد دارد با ارزهای دیجیتال مانند سایر دارایی ها رفتار کند.

رگلمن توضیح داد كه «دارایی های دیجیتال در حال تبدیل شدن به بخشی از جریان اصلی هستند»، خاطرنشان كرد: «تا كنون، این دارندگان پول مجبور به استفاده از متولیان جداگانه برای دارایی های ارز دیجیتال خود بودند».

آلت کوین ها ارزهای دیجیتال بلاکچین مطالب خبری و تحلیلی

غول رسانه های اجتماعی کره جنوبی یعنی Cyworld که تأثیر قابل توجهی بر اینترنت  این کشور در اوایل سال 2000 داشت ، قرار است دوباره نفس بکشد. این شرکت قصد دارد با راه اندازی ارز دیجیتال جدید محبوبیت خود را برگرداند.

به گفته Hanguk Kyungjae ، Cyworld زمینه را برای راه اندازی مجدد تجارت خود تحت مالکیت جدید فراهم می کند. کنسرسیوم پنج شرکت داخلی شامل SKY E&M ، یک شرکت محلی سرگرمی است.

در حقیقت ، این کنسرسیوم، Cyworld را از مالک سابق خود به مبلغ 897000 دلار خریداری کرد. این کنسرسیوم اکنون برنامه های خود را برای تغییر نام تجاری این شرکت با نام «Cyworld Z» ، از جمله صدور توکن مبتنی برEthereum ، Dotori (بلوط) نشان داده است.

مدیریت جدید انتظار دارد که این ارز دیجیتال بتواند در «یکی از سه صرافی برتر ارز دیجیتال این کشور» قرار گیرد. علاوه بر این ، Hanguk Kyungjae می گوید این کنسرسیوم بیش از 7 میلیون دلار از سرمایه گذاران برای سرمایه گذاری های جدید دریافت کرده است.

با این حال ، همان رسانه به نقل از یک کارمند گمنام از یک صرافی ارز دیجیتال محلی ، گفت که پلتفرم های آنها هرگز با Cyworld گفتگو نکرده است.

اما این اولین بار نیست که Cyworld درگیر یک فعالیت تجاری ارز دیجیتال می شود. هنگامی که Cyworld توسط شرکت Aire خریداری شد ، در سال 2016 ، پس از یک افشای اطلاعات ، آنها حدود 0.5 میلیون دلار فروش توکن برای یک ارز دیجیتال به نام «Cling» جمع کردند. اما قیمت توکن ها به سرعت پایین آمد و تجارتشان شکست خورد.

این شبکه رسانه اجتماعی کره جنوبی در سال 1999 راه اندازی شد. با گذشت سالها ، محبوبیت گسترده ای در سراسر کشور پیدا کرد. پس از خرید توسط SK Communications ، Cyworld فعالیت خود را به بازارهای چین و ویتنام گسترش داد. در سال 2005 ، برخی از آمارها نشان داد که هر یک از اهالی کره جنوبی در بیست سالگی و 25٪ از جمعیت این کشور از کاربران Cyworld هستند.

آلت کوین ها ارزهای دیجیتال بلاکچین بیت کوین مطالب خبری و تحلیلی

مدیر اجرایی شرکت Paypal، Daniel Schulman ، اعلام كرد كه این شرکت در حال راه اندازی یك واحد تجاری جدید اختصاص یافته به خدمات ارزهای دیجیتال است.

در تماس تلفنی در تاریخ 3 فوریه 2021 ، شولمن گفت که سیستم مالی موجود، منسوخ شده است و شرکت او سرمایه زیادی را در بلاکچین و ارزهای دیجیتال سرمایه گذاری خواهد کرد.


شولمن توضیح داد:
«همه ما می دانیم که سیستم مالی فعلی منسوخ شده است و ما می توانیم آینده ای را تصور کنیم که معاملات در چند ثانیه انجام شود نه روزها، آینده ای که در آن انجام معاملات باید هزینه کمتری داشته باشد و آینده ای که همه مردم را قادر می سازد تا بخشی از اقتصاد دیجیتال باشند، نه فقط افراد مرفه. ما به طور چشمگیری در واحد تجاری جدید رمزنگاری ، بلاکچین و ارزهای دیجیتال خود سرمایه گذاری می کنیم تا به شکل گیری این آینده فراگیرتر کمک کنیم».

انتظار می رود واحد تجاری جدید ارز دیجیتال، تا سه ماه آینده راه اندازی شود.
مدیرعامل همچنین فاش کرد که مشتریان می توانند از ارز دیجیتال برای پرداخت کالاها و خدمات در 29 میلیون تاجر Paypal در سراسر جهان استفاده کنند. انتظار می رود این سرویس قبل از پایان این سه ماهه ارائه شود.
شولمن گفت: «ما امیدواریم که اولین بازار بین المللی خود را طی چند ماه آینده راه اندازی کنیم» و همچنین انتظار دارد که اواخر امسال ارز دیجیتال را با Venmo ادغام کند.

وی همچنین اظهار داشت که «هر کسی که برای ارز دیجیتال ثبت نام کرده است ، برنامه خود را دو برابر بیشتر از گذشته باز و استفاده می کند».
Paypal در اواخر ماه اکتبر اعلام کرد که مشتریان آن که بیش از 300 میلیون کاربر فعال هستند، اکنون می توانند با استفاده از حساب های Paypal خود بیت کوین و سایر دارایی های دیجیتال را خریداری ، نگهداری و به فروش برسانند. این تصمیم باعث شد قیمت بیت کوین در آن زمان به شدت افزایش یابد.

ارزهای دیجیتال

صرافی Bityard به عنوان یک صرافی که خدمات تجارت ارز دیجیتال حرفه ای را ارائه می دهد ، بر روی بازار با تغییر سریع و همچنین افزایش نیازهای سرمایه گذاران جهانی تمرکز کرده است. در سال 2020 ، بیتیارد ، با Binance به عنوان تأمین کننده نقدینگی ، شروع به ارائه خدمات تجارت ارز دیجیتال نقطه ای با بیش از 30 نوع جفت معاملاتی کرد.

علاوه بر این ، اخیرا بیتیارد Grayscale Zone را نیز راه اندازی کرد تا به کاربران خود اجازه داد تجارت سکه های مربوط به اعتبارات سرمایه گذاری Grayscale را انجام دهند، که یک طراحی دوستانه برای سرمایه گذاران باتجربه و مبتدیان ارز دیجیتال است.

در مقایسه با برخی از آلت کوین های پر خطر ، دارایی های «Grayscale Zone» گزینه های بهتری برای مبتدیان ارز دیجیتال هستند ، زیرا Grayscale اعتماد سرمایه گذاری برای آن دارایی ها ایجاد کرده است.

علاوه بر این، در Bityard ، هزینه معاملات نقطه ای، تنها 10٪ است که بسیار کمتر از اکثر صرافی های ارز دیجیتال در بازار است. بیتیارد متعهد است که یک بستر معاملاتی قابل اعتماد و قابل درک برای مبتدیان ارز دیجیتال در سراسر جهان ارائه دهد و قصد دارد خدمات تجاری پیشرفته تری را به کاربران خود ارائه دهد.

Grayscale ، زیرمجموعه گروه ارز دیجیتال ، بزرگترین مدیر دارایی ارز دیجیتال در جهان است و اعتماد سرمایه گذاری برای بیت کوین ، Bitcoin Cash ، Ethereum ، Ethereum Classic ، Horizen ، Litecoin ، Stellar ، XRP و Zcash را ایجاد کرده است.

طبق توئیتر رسمی Grayscale در تاریخ 29 ژانویه 2020 ، کل دارایی های ارز دیجیتال تحت مدیریت (AUM) این شرکت بالای 27 میلیارد دلار بود.

وقتی Grayscale صندوق های سرمایه گذاری برای یک دارایی ارز دیجیتال خاص را افزایش می دهد ، قیمت دارایی فرصتی برای افزایش دارد ، که همچنین این امکان را برای سرمایه گذاران جداگانه به دست می آورد که از تغییر قیمت، سود کسب کنند. از این رو ، بیشتر سرمایه گذاران دارایی هایی را که Grayscale برای ایجاد استراتژی های مناسب سرمایه گذاری ، اعتماد سرمایه گذاری ایجاد کرده است ، در نظر می گیرند.

بیتیارد پیشروترین صرافی ارز دیجیتال در جهان است و خدمات امن و ساده و سریع تجارت ارز دیجیتال را به سرمایه گذاران جهانی ارائه می دهد. با مفهوم خدمات «تجارت پیچیده، قرارداد ساده» ، بیتیارد یک پلتفرم تجارت کاملاً ساده و همچنین بسیار حرفه ای برای کاربران خود ایجاد کرده و به بهبود خدمات خود ادامه خواهد داد تا کاربران، تجربه تجارت بهتری داشته باشند.