بایگانی‌های ارزهای دیجیتال ~ وبلاگ بازار الیتکس
۱۸ اردیبهشت, ۱۴۰۰
خانه مطالب خبری و تحلیلی بایگانی براساس دسته بندی ارزهای دیجیتال

ارزهای دیجیتال

آلت کوین ها ارزهای دیجیتال بیت کوین مطالب خبری و تحلیلی

ترکیه در حال بررسی مقررات جدیدی برای بازار ارز دیجیتال است. این توسعه پس از آن اتفاق می افتد که چند روز پیش به طور ناگهانی دو صرافی ارز دیجیتال متوقف شدند. سقوط و ورشکستگی هفته گذشته Thodex و Vebitcoin که از صرافی های پیشرو ارز دیجیتال در ترکیه بودند، ضربه بزرگی به هزاران سرمایه گذار ارز دیجیتال ترکیه بود که قادر به دسترسی به وجوهی به ارزش میلیون دلار ارز دیجیتال نبودند.

یک مقام ارشد آشنا به مسائل گفت که دولت ترکیه در حال برنامه ریزی برای توسعه یک بانک متولی مرکزی برای از بین بردن ریسک طرف مقابل است. این مقام اظهار داشت که مقامات در حال بررسی چگونگی ایجاد آستانه سرمایه برای صرافی های ارز دیجیتال و الزامات آموزشی برای مدیران در این شرکت ها هستند.

این مقام مسئول همچنین گفت که مقامات قرار است طی هفته های آینده مقدمات یک چارچوب نظارتی را به اتمام برسانند. گفته می شود که وزارت دارایی ، خزانه داری ، هیئت رسیدگی به جرایم مالی (MASAK) و هیئت بازارهای سرمایه (SPK) در این تلاش ها نقش دارند.

این یک ماه غم انگیز برای بازار ارز دیجیتال در ترکیه بوده است. در تاریخ 16 آوریل ، بانک مرکزی ترکیه منع استفاده از ارزهای دیجیتال را برای پرداخت کالا و خدمات صادر کرد. بانک مرکزی اظهار داشت که معاملات انجام شده با استفاده از ارزهای دیجیتال «خطرات جبران ناپذیری» را به همراه دارد. قرار است این ممنوعیت از 30 آوریل اعمال شود.

پنجشنبه گذشته ، صرافی ارز دیجیتال Thodex ، که در استانبول مستقر است ، فعالیت های تجاری خود را متوقف کرد. اتفاقی که متأسفانه باعث شد بیش از 390000 مشتری فعال نتوانند به وجوه خود دسترسی پیدا کنند.

روز بعد ، جمعه هفته گذشته ، صرافی Vebitcoin با اشاره به محدودیت های مالی پیش روی شرکت اعلام کرد که فعالیت خود را متوقف کرده است. پلیس مدیرعامل Vebitcoin IIker Bas و سه کارمند دیگر را که اکنون همه بخشی از تحقیقات گسترده تری درباره کلاهبرداری هستند ، دستگیر کرد.

پلیس همچنین اقدام به تعقیب مدیرعامل Thodex و بنیانگذار Faruk Ozer کرد که گفته می شود با حدود 2 میلیارد دلار اعتبار مشتری به پایتخت آلبانی فرار کرده است. پس از درخواست مقامات ترکیه ، اینترپل برای حکم بازداشت اوزر اخطار قرمز صادر کرد.

روز جمعه هفته گذشته ، Şahap Kavcıoğlu ، رئیس کل بانک مرکزی ترکیه گفت که وزارت دارایی و خزانه داری در حال کار بر روی مقررات گسترده تری در مورد دارایی های دیجیتال هستند و اظهار داشت که بانک قصد ندارد آنها را ممنوع کند.

عدم قطعیت در شرایطی است که رونق ارز دیجیتال در ترکیه که در حال افزایش است ، طی سال اخیر شتاب بیشتری گرفت. بسیاری از شهروندان برای محافظت از پس انداز خود در برابر کاهش ارزش پول لیر ترکیه و محافظت در برابر تورم ، به ارزهای دیجیتال روی آورده اند.

برآورد 5 میلیون کاربر ارز دیجیتال فعال در ترکیه از هم اکنون وجود دارد. طبق CoinGecko.com ، در 24 ساعت گذشته ، حجم معاملات روزانه بازارهای ارز دیجیتال ترکیه حدود 1.6 میلیارد دلار تخمین زده شده است.

آلت کوین ها ارزهای دیجیتال بیت کوین مطالب خبری و تحلیلی

Eun Sung-soo ، رئیس تنظیم کننده برتر مالی کره جنوبی ، کمیسیون خدمات مالی (FSC) ، هشدار داده است که ممکن است همه صرافی های ارز دیجیتال در این کشور تعطیل شوند. وی گفت ، کره جنوبی در حال حاضر حدود 200 صرافی ارز دیجیتال دارد. هفته گذشته در نشست عمومی کمیته امور سیاسی شورای ملی ، کره تایمز به نقل از رئیس یون گفت:

«پس از اجرای قانون ویژه مالی ، می توان همه صرافی های ارز دیجیتال 200 کشور را تعطیل کرد».

رئیس یون توضیح داد که صرافی های ارزهای دیجیتال باید در FSC تحت قانون اصلاح شده ویژه وجوه (قانون گزارش و استفاده از اطلاعات معاملات مالی مشخص) ثبت شوند. وی فاش كرد:

«ما در حال حاضر درخواست هایی را از آنها می پذیریم تا رسماً تجارت خود را طبق جدول زمانی ثبت كنند ، اما هیچ صرافی تا به امروز تقاضا نکرده اند».

از آنجا که هیچ شرکتی ثبت نشده است ، وی هشدار داد که «آنها می توانند به طور ناگهانی در ماه سپتامبر تعطیل شوند».

لایحه اصلاح شده قانون وجوه ویژه، از 25 مارس به اجرا درآمد و مقررات آن پس از شش ماه مهلت در 24 سپتامبر اجرا می شود. این اصلاحیه به ارائه دهندگان ارز دیجیتال ، از جمله صرافی های ارز دیجیتال ، احتیاج دارد تا شرایطی مانند اخذ گواهینامه سیستم مدیریت امنیت اطلاعات (ISMS) و صدور حساب های نام واقعی را برآورده کنند.

کمیسیون خدمات مالی، مسئول ثبت صرافی های ارز دیجیتال است که این شرایط را برآورده می کنند. با این حال ، بسیاری از صرافی ها نگرانند که ممکن است نتوانند الزامات را برآورده کنند ، به ویژه در مورد حساب های نام واقعی که ممکن است منجر به تعطیلی گسترده صرافی ها شود.

رئیس یون خاطرنشان کرد که ارزهای دیجیتال، ارز نیستند ، با تأکید بر اینکه دولت بارها به سرمایه گذاران هشدار داده است که «نوسان ناگهانی قیمت آنها» خطرناک است. علاوه بر این ، رئیس FSC گفت که سود حاصل از سرمایه گذاری ارزهای دیجیتال از سال آینده مشمول مالیات خواهد شد. وزارت استراتژی و دارایی در فوریه اعلام کرد که از سال 2022 درآمد حاصل از معاملات ارز دیجیتال مانند سایر درآمدها طبقه بندی می شود و به طور جداگانه با نرخ مالیات 20 درصد مالیات دریافت می شود.

هفته گذشته ، اداره مالیات دولت کلانشهر سئول، ارزهای دیجیتال به ارزش حدود 25 میلیون دلار از صدها سرمایه گذار ارز دیجیتال با مالیات های معوق کشف و ضبط کرد.

آلت کوین ها ارزهای دیجیتال بیت کوین مطالب خبری و تحلیلی

شرکت بزرگ خدمات مالی و مدیریت سرمایه گذاری Galaxy Digital توافق کرده است که ارائه دهنده خدمات رمزنگاری BitGo را خریداری کند.

این شرکت در اعلامیه مطبوعاتی اظهار داشت:

“این موفقیت Galaxy Galaxy را به عنوان یک پلتفرم خدمات جهانی پیشرو، در اختیار نهادهایی قرار می دهد که به اقتصاد رمزنگاری دسترسی پیدا می کنند و گستره بی نظیری از محصولات و خدمات پیشرو در صنعت را در مقیاس گسترده ارائه می دهند.”

طبق توافق نامه، رسیدگی به سهامداران BitGo شامل 33.8 میلیون سهام تازه منتشر شده Galaxy Digital و 265 میلیون دلار پول نقد خواهد بود (مشروط به تعدیل و ملاحظات خرید به تعویق افتاده)، که ارزش معامله تقریبی 1.2 میلیارد دلار را نشان می دهد.

آنها گفتند که گلکسی دیجیتال در عوض خالص دارایی های دیجیتال BitGo، تعداد اضافی سهام عادی خود را به سهامداران BitGo واگذار خواهد کرد. سهامداران BitGo تقریباً 10٪ از شرکت های رسمی را در اختیار خواهند داشت.

انتظار می رود این خرید در سه ماهه چهارم سال 2021 بسته شود که البته منوط به تصویب سهامداران Galaxy Digital، مصوبات قانونی و سایر ملاحظات است.

مایک نووگراتز مدیر عامل و موسس این شرکت گفت: هدف این اقدام تأسیس شرکت به عنوان “یک فروشگاه یک طرفه برای موسسات” است. وی افزود که این Galaxy از قدرت فناوری، راه حل ها و افرادی برخوردار است که “ارزش منحصر به فرد مشتریان را معنا می کند و رشد طولانی مدت برای تجارت مشترک ما را به همراه خواهد داشت.”

مزایای اصلی این معامله شامل اضافه کردن بیش از 400 مشتری جهانی خالص به گلکسی دیجیتال، معرفی چندین خط تجارت جدید با شرکت ها و گسترش دامنه جغرافیایی شرکت می باشد.

به طور عمده تمام کارمندان فعلی BitGo حفظ می شوند و به اعضای اصلی تیم مدیریت، توافق نامه های کاری پیشنهاد می شود. مایک بلش، بنیانگذار شرکت و مدیر عامل BitGo، به عنوان معاون مدیرعامل Galaxy Digital خواهد پیوست و به عضویت هیئت مدیره شرکت در خواهد آمد.

BitGo که در سال 2013 تاسیس شد، امروز بیش از 40 میلیارد دلار دارایی تحت تملک دارد، که به بیش از 150 صرافی و بیش از 400 مشتری سازمانی خدمات می دهد.

ارزهای دیجیتال بیت کوین مطالب خبری و تحلیلی

بیت کوین (BTC) طبق CoinMarketCap ، پس از رسیدن به پایین 48 هزار دلار در آخر هفته ، در زمان نوشتن به 54.3 هزار دلار رسیده است. همانطور که Joseph Young تصدیق کرد ، پذیرش بیت کوین در آسیا با پیوستن سرمایه گذاران نهادی بیشتری به شبکه ، روند جدیدی به خود می گیرد. این تحلیلگر ارز دیجیتال توضیح داد:

«بزرگترین شرکت بازی در کره جنوبی ، نکسون ، 100 میلیون دلار بیت کوین خریداری کرد. نکسون همچنین در سه سال گذشته Bitstamp و Korbit ، دو صرافی بزرگ در اروپا و کره جنوبی را خریداری کرد. این یک گام بزرگ به جلو برای پذیرش سازمانی BTC در آسیا است».

پیش از این ، یانگ فاش کرده بود که علاقه به ارز دیجیتال در آسیا در حال افزایش است که نشان دهنده خوش بینی طولانی مدت در بازار است. شرکت نکسون به لیست فزاینده شرکتهای فناوری جهانی که بیت کوین را در آغوش دارند ، مانند شرکت خودروسازی الکتریکی آمریکایی تسلا ، پیوست. ارائه دهنده بازی آنلاین، 1717 BTC را خریداری کرد که رکورد بزرگترین خرید ارز دیجیتال توسط یک شرکت معامله شده در توکیو را شکست.

در ماه فوریه ، تسلا بیت کوین به ارزش 1.5 میلیارد دلار خریداری کرد و یک ماه بعد ، مدیر عامل شرکت الون ماسک فاش کرد که مشتریان می توانند با استفاده از BTC وسایل نقلیه خریداری کنند.

بیت کوین از آنجایی که اخیراً به بالاترین قیمت خود در بالای 64 هزار دلار رسیده بود ، در یک وضعیت تثبیت بوده است. اما بالاترین ارز دیجیتال در آخر هفته به 48.5 هزار دلار رسید زیرا گمانه زنی ها درباره افزایش مالیات بر سود سرمایه دولت رئیس جمهور ایالات متحده ، بایدن، در آن تاثیر منفی گذاشت.

با این وجود ، Yann  و  Jan، بنیانگذاران پیشرو ارائه دهنده اندازه گیری Glassnode ، معتقدند که روند افزایش BTC متوقف نمی شود. آنها توضیح دادند:

«با پاک شدن تمام اهرمهای نیرومند از سیستم، بیت کوین همچنان غیرقابل توقف است».

Mike McGlone، استراتژیست ارشد کالای بلومبرگ ، معتقد است که کاتالیزورهای کافی در اطراف BTC وجود دارد که به راحتی می تواند قیمت آن را به 100000 دلار برساند.

همانطور که Glassnode اشاره کرده است ، حجم معاملات بیت کوین به بالاترین رقم ماهانه 4.45 میلیارد دلار می رسد ، زمان مشخص خواهد کرد که آیا ارز دیجیتال برتر در سال 2021 با برچسب 100000 دلار روبرو خواهد شد یا خیر.

آلت کوین ها ارزهای دیجیتال مطالب خبری و تحلیلی

کریس لارسن ، بنیانگذار Ripple ، بیان کرد که چه چیزی می تواند در افزایش محبوبیت XRP کمک کند.لارسن در مصاحبه ای با بلومبرگ نشان داد که چه چیزی XRP را عقب نگه داشته است.

وی دلیل اصلی جلوگیری از جذب بیشتر XRP را عدم وضوح نظارتی عنوان کرد. وی گفت که این مهمترین دلیل عقب نگه داشتن ایالات متحده در بخش ارزهای دیجیتال بود و در ادامه اضافه کرد:

«شما می دانید که وضوح نظارتی زیادی در بخشهای کلیدی جهان داریم در ژاپن ، سنگاپور ، انگلیس سوئیس و امارات XRP را یک ارز ارزیابی کرده اند، اما در 10 سال گذشته ایالات متحده هنوز این وضوح نظارتی را نداریم».

لارسن همچنین اضافه کرد که «مبهوت» است که XRP توسط کمیسیون بورس و اوراق بهادار، در بین ارزهای مجازی، تفکیک می شود و آن را به عنوان یک قرارداد سرمایه گذاری به جای ارز دیجیتال می داند. وی توضیح داد که گیج کننده است زیرا XRP قبلاً «توسط خزانه داری اوباما در سال 2015 ارز دیجیتال اعلام شده بود». لارسن اضافه کرد:

«این (XRP) تقریباً نه سال است که در آنجا وجود دارد. ده صد میلیارد دلار داد و ستد شده است بنابراین سودمند است. بنابراین ما فکر می کنیم که این واقعه ی عجیب و مبهمی بود که در آخرین روز دولت ترامپ در SEC رخ داد».

لارسن اشاره به دادخواست ناگهانی SEC داشت كه آزمایشگاه های Ripple Labs را درست در روز قبل از پایان دوره رئیس سابق جی كلیتون ، تحت دولت ترامپ ، انجام داد. بنیانگذار ریپل همچنین فاش کرد که به نظر وی ، اگر ایالات متحده در دنیای مالی قصد رقابت با چین را دارد، باید دستورالعمل های واضح تری برای ارزهای دیجیتال ارائه دهد.

پس از این دادخواست ، بسیاری از صرافی های ایالات متحده از جمله Kraken ، Coinbase و Binance  از XRP عقب نشینی و از ترس سرشاخ شدن با تنظیم کننده ها، معاملات خود را از لیست خارج یا متوقف کردند.

با این حال ، اتفاقی در جریان دادرسی مربوط به کشف آزمایشگاه های ریپل و SEC رخ داد که اگر آنها XRP را مجدداً در پلتفرم های معاملات ارز دیجیتال ایالات متحده استفاده کنند ، ممکن است ناقض قوانین اوراق بهادار نباشند.

موضع امنیتی بودن XRP مورد بحث و بررسی قرار گرفته است ، بسیاری انتقاد از زمان دادخواست XRP را یک ضربه کم می دانند. این دادخواست در پی ترک رئیس SEC ، جی کلیتون ، از کمیسیون انجام شد. در حالی که برخی اظهار داشتند که XRP مطابق با آزمایش Howey  است ، بنابراین از آن به عنوان یک تضمین استفاده می کند ، برخی دیگر اظهار داشتند که باید بیشتر به عنوان ارز دیجیتال دیده شود.

لارسن ، همراه با دیگر رهبران این صنعت ، به اهمیت ایجاد مقررات رمزنگاری روشن برای ایالات متحده برای ادامه رقابت و مرتبط بودن در بخش fintech و رمزنگاری اشاره کرده اند.

پیش از این ، لارسن استناد کرده بود که متأسفانه پرداخت دیجیتال داخلی ایالات متحده حتی در نزدیکی کیفیت همتای چینی خود هم نیست. در حالی که فدرال رزرو تلاش دیجیتالی خود را فزونی بخشیده است ، از طرف دیگر ، چین به طور فعال یوان دیجیتال خود را آزمایش می کند.

ارزهای دیجیتال بلاکچین مطالب خبری و تحلیلی

بانک برجسته آمریکایی JPMorgan با همکاری شرکت سرمایه گذاری مستقر در سنگاپور Temasek و DBS Group Holdings برای ایجاد یک تسویه حساب ارزی ، تجارت و پرداخت مجهز به بلاکچین برای معاملات یکپارچه فرامرزی همکاری کرده است. شرکتی که پشت پلتفرم جدید مبتنی بر بلاکچین است ، Partior نامیده می شود. این فناوری از بلاکچین برای ساده سازی تسویه حساب های فرامرزی ، تجارت و پرداخت ها با به حداقل رساندن تأخیر و اصطکاک های فعلی استفاده می کند.

بر اساس این بیانیه ، « انتظار می رود پارتیور، ریل پرداخت عمده فروشی را بر اساس پول دیجیتالی بانک تجاری ایجاد کند تا تسویه «اتمی» یا پرداخت بلافاصله را برای انواع معاملات مالی امکان پذیر کند. این به بانک ها کمک می کند تا از چالش های ارائه شده توسط روش استاندارد کنونی پردازش پرداخت های جهانی عبور کنند».

حتی در عصر دیجیتال ، پرداخت های فرامرزی گاها دست و پا گیر و کند است ، این چالشی است که پلتفرم مجهز به بلاکچین قصد حل آن را دارد.

 به گفته Sopnendu Mohanty ، مدیر ارشد فناوری اطلاعات در سازمان پولی سنگاپور:

«راه اندازی Partior یک لحظه جهانی برای ارزهای دیجیتال است ، که نشان دهنده حرکت ها و آزمایشات به سمت تجاری سازی و پذیرش و انطباق زنده است».

در آینده انتظار می رود پلتفرم مبتنی بر بلاکچین برای تکمیل طرح های در حال انجام ارز دیجیتال بانک مرکزی (CBDC) طراحی شود. JPMorgan به طور مداوم در فضای رمزنگاری / بلاکچین درگیر است. به عنوان مثال ، این بانک برتر آمریکایی ماه گذشته یک سبد سرمایه گذاری ایجاد کرد که با یازده شرکت متمرکز بر رمزنگاری مانند Nvidia ، Square و MicroStrategy مرتبط بود.

این ابزار بدهی سرمایه گذاران را قادر می سازد تا در معرض مستقیم سبد شرکت های بیشتری مانند PayPal ، Advanced Micro Devices ، Taiwan Semiconductor Company ، Intercontinental Exchange ، CME Group ، Overstock.com و Silvergate Capital قرار بگیرند.     

 انتظار می رود این محصول مالی جدید به سرمایه گذاران نهادی اجازه دهد بدون داشتن مستقیم دارایی های دیجیتال ، در معرض بازار ارزهای دیجیتال قرار گیرند.             

ارزهای دیجیتال بیت کوین مطالب خبری و تحلیلی

شرکت Nexon غول بازی سازی ژاپنی، 1717 بیت کوین به قیمت تقریبی 100 میلیون دلار خریداری کرده است. این شرکت معتقد است «بیت کوین با حفظ ارزش پول نقد ما برای سرمایه گذاری های آینده ، ثبات و نقدینگی طولانی مدت را ارائه می دهد».

شرکت بزرگ بازی Nexon Co. Ltd. روز چهارشنبه اعلام کرد که 1717 بیت کوین با قیمت تقریبی 100 میلیون دلار (11.1 میلیارد پوند) با متوسط ​​قیمت تقریبی 58226 دلار برای هر بیت کوین ، با احتساب هزینه ها و هزینه ها خریداری کرده است. این شرکت عضو بورس سهام توکیو خاطر نشان کرد:

این خرید کمتر از 2٪ از کل وجه نقد و معادل نقدی نکسون را نشان می دهد.

نکسون در سال 1994 تاسیس شد و خود را «یک رهبر جهانی در بازی های آنلاین چند نفره» توصیف می کند. دفتر مرکزی شرکت توکیو با بیش از 10 امتیاز ، در حال حاضر بیش از 60 بازی زنده دارد که در بیش از 190 کشور جهان فعالیت می کنند. بازی های نمادین Nexon شامل Maplestory و Dungeon Fighter است.

مدیر عامل نکسون ، Owen Mahoney، توضیح داد: «خرید بیت کوین منعکس کننده یک استراتژی منظم برای محافظت از ارزش سهامداران و حفظ قدرت خرید دارایی های نقدی ما است».

در شرایط اقتصادی فعلی ، ما معتقدیم بیت کوین ثبات و نقدینگی طولانی مدت را ارائه می دهد و ارزش پول نقد ما را برای سرمایه گذاری های آینده حفظ می کند.

نکسون به لیست فزاینده ای از شرکت های دارای لیست عمومی پیوست که بیت کوین را به ترازنامه خود اضافه کرده اند ، از جمله Elon Musk’s Tesla ، Jack Dorsey’s Square ، Microstrategy و شرکت فناوری چینی Meitu

ارزهای دیجیتال بیت کوین مطالب خبری و تحلیلی

سختی استخراج بیت کوین (BTC) در روند نزولی است و تقریباً به سطحی می رسد که در ژانویه گذشته وجود داشته است، در حالی که قیمت بیتکوین نسبت به آن زمان بسیار بالاتر است و این خبر خوب برای ماینرهاست!

بنابر تخمین استخر BTC.com پیش بینی می شود سختی استخراج بیت کوین یا به عبارتی دیگر معیار سختی برای رقابت در برابر پاداش استخراج، بیش از 11٪ در روز کاهش یابد.

این افت به سه دلیل قابل توجه خواهد بود :

1 – این امر دشواری را به 20.88 T کاهش می دهد، که کمترین میزان آن از ژانویه سال جاری میلادی است، زمانی که این مشکل در حال افزایش بود.

2 – در سال گذشته یا به طور دقیق از ابتدای آوریل 2020، تنها 9 افت سختی را شاهد بودیم. پس از افت 16 درصدی در ماه نوامبر، این دومین میزان در میان آنها است، دومین افت بزرگ در تاریخ شبکه.

3 – در همان زمان دشواری کاهش چشمگیری را تجربه می کند، قیمت بیت کوین از زمان شروع سال سطح بسیار بالاتری را ثبت می کند. در تاریخ 1 ژانویه، BTC با 30700 دلار معامله شد. از آن زمان به بعد، قیمت به یک سری از بالاترین بالاترین رقم ها رسیده و در زمان نوشتن مقاله، 54444 دلار ایستاده است که در چهار ماه 77 درصد رشد داشته است.

در BitInfoCharts.com، هش ریت یا قدرت محاسباتی شبکه، دوباره در حال افزایش است. میانگین متحرک ساده 7 روزه بین 16 آوریل و 23 آوریل 21 درصد سقوط کرد و از آن زمان در حال افزایش است، در 16 آوریل با 16 درصد افزایش و در 139.35 Eh / s ایستاده است.

آلت کوین ها ارزهای دیجیتال بلاکچین بیت کوین مطالب خبری و تحلیلی

بر اساس اطلاعیه روز دوشنبه، شرکت پرداخت تلفن همراه HIPS و شرکت Payment House طی یک عملیات مشترک، قرار است تا امکان پرداخت کرایه تاکسی ها در انگلیس و اسکاندیناوی را توسط ارزهای رمزنگاری شده از طریق بلاکچین Ethereum را راه اندازی نمایند.

این قرارداد همکاری به این معنی است که 10 هزار تاکسی در انگلستان و 20 هزار تا در اسکاندیناوی می توانند از درگاه پرداخت کرایه تاکسی ، به طور آزمایشی در یک تست بتا در ماه نوامبر استفاده کنند.

این پلتفرم در ابتدا توکن (MTO) را که در Ethereum تحت استاندارد ERC 20 می باشد و همچنین استیبل کوین (USDC) را پشتیبانی می کند و بر اساس این اطلاعیه، پشتیبانی از سایر ارزهای رمزپایه نیز در آینده در دسترس خواهد بود.

جان کاوبرینگ، مدیر عامل شرکت HIPS گفت: “ما معتقدیم که ویژگی های مشتری مداری توکن MTO قطعه گمشده پرداخت های رمزنگاری برای نفوذ بازار و پذیرش گسترده مصرف کنندگان اصلی است.”

این سیستم که شامل “پروتکل تجاری HIPS” و “پلتفرم دروازه HMP” وتوکن آن است، به عنوان “راه حلی که مفاهیم حمایت از مصرف کننده را از صنعت پرداخت کارت سنتی به بلاکچین Ethereum و غیره معرفی می کند” توصیف شده است.

سیستم HIPS به بسیاری از راه حل های پرداخت می پیوندد که از رمزنگاری برای پرداخت همه چیز از اشتراک مجله TIME گرفته تا سبزیجات ارگانیک استفاده می کند.

در نوامبر سال 2020، پی پال اقدام اساسی برای معرفی پرداخت های رمزنگاری شده در بیت کوین و سایر ارزهای رمزپایه انجام داد.

سیستم HIPS برای هر بلاک چین با پشتیبانی از قراردادهای هوشمند طراحی شده است، به این معنی که در آینده نه تنها از Ethereum بلکه از Cardano و Solana و غیره استفاده خواهد کرد.

ارزهای دیجیتال بیت کوین مطالب خبری و تحلیلی

پس از آنکه بیت کوین (BTC) در تاریخ 16 آوریل به بالاترین میزان خود یعنی 64895 دلار رسید ، ارز دیجیتال به سمت پایین عقب نشینی کرد و به پایین ترین سطح از ماه مارس سقوط کرد. در زمان نوشتن این مقاله در حدود 47 ، 931 دلار معامله می شود.

آخر هفته گذشته یک توئیت توسط FXHedge توجه گسترده ای را به خود جلب کرد که ادعا می کرد وزارت خزانه داری ایالات متحده در حال مبارزه با پولشویی مربوط به ارزهای دیجیتال است. متعاقباً ، BTC در آخر هفته بیش از 15 درصد کاهش یافت. اگرچه در چند روز آینده بازگشتی اتفاق افتاد ، وحشت بازار ارز دیجیتال همچنان ادامه داشت.

تحت تأثیر برنامه رئیس جمهور آمریكا بایدن برای دو برابر كردن مالیات بر عایدی سرمایه طبقه ثروتمند ، بیت کوین امروز از مارس به پایین ترین سطح رسید. در حال حاضر با قیمت 48338 دلار معامله می شود.

ظهور فصل مالیات ایالات متحده سرمایه گذاران آمریکایی را در دارایی های دیجیتال، دچار وحشت کرده است. برای آن دسته از سرمایه گذاران آمریکایی که بیش از یک سال ارزهای دیجیتال در اختیار داشته اند ، پرداخت وجه نقد برای فروش دارایی های دیجیتال با خطر مالیات بر سود بالای سرمایه مواجه است.

به عنوان مثال BTC را در نظر بگیرید. در سال گذشته ، این میزان به 700٪ از 7138 دلار به 50326 دلار رسیده است. سرویس درآمد داخلی (IRS) همچنین مالیات خود را در فروش دارایی های دیجیتال افزایش داده است. این ممکن است باعث شود بسیاری از سرمایه گذاران بلند مدت برای جلوگیری از مالیات بر سود سرمایه به سرعت اقدام به فروش کنند.