مارس 1399 ~ وبلاگ بازار الیتکس
۱ خرداد, ۱۴۰۱
خانه ۱۳۹۹ خرداد
بیت کوین مطالب خبری و تحلیلی

توسعه‌دهنده بیت کوین، جان کَنترِل (John Cantrell) یک تریلیون ترکیب کلمه را برای باز کردن آدرس بیت کوین امتحان کرد و درنهایت موفق شد تا ارزهای داخل کیف پول را برای خودش بردارد.

به گزارش دیکریپت، روز ۱۸ ژوئن (۲۹ خرداد)، جان کَنترِل، توسعه دهنده پروتکل پیام‌رسان جاگرنات (Jaggernaut) در شبکه لایتنینگ، یک آدرس بیت کوین را هک کرد و دارایی ۹,۳۰۰ دلاری آن را برای خود برداشت. البته این اقدام کنترل دزدی نبود، بلکه بخشی از یک چالش بود که او در آن پیروز شد. او در اظهارات تازه خود به تشریح چگونگی این موفقیتش پرداخته است.

ادامه مطلب
بیت کوین مطالب خبری و تحلیلی

اقتصاددان‌های شعبه نیویورک بانک مرکزی آمریکا، معتقدند که بیت کوین نوعی از ارز فیات است. آنها با تشبیه بیت کوین به ارزهای رایج، بر این عقیده‌اند که بیت کوین نیز مانند آنها نوعی پول است.

ادامه مطلب
مقالات عمومی مقالات و اینفوگراف

پس از اینکه وزارت امور اقتصادی و دگرگونی دیجیتال اسپانیا اعلام کرد که در حال آماده سازی خود برای قانون گذاری سامانه های تجارت آنلاین است، قوانین جدیدی درباره صرافی‌های رمزارزی در نیمه دوم ۲۰۲۰ جهت رای گیری در پارلمان اسپانیا به رای گذاشته خواهند شد.

ادامه مطلب
آلت کوین ها مطالب خبری و تحلیلی

با اینکه میتوان اتریوم را به عنوان پول در بازار رمز ارزها عنوان کرد، به‌گزارش کوین متریکس کوین های پایدار (Stablecoin)به عنوان به چالش کشندگان اتریوم پا به میدان گذاشته اند. با این حال، حداقل در حال حاضر رشد کوین های پایدار برای اتریوم نکته ی مفیدی به شمار می آید.

ادامه مطلب