می 1399 ~ وبلاگ بازار الیتکس
۱ خرداد, ۱۴۰۱
خانه ۱۳۹۹ مرداد
ارزهای دیجیتال

قیمت بیت کوین روز دوشنبه به رکورد تازه‌ای رسید. این در حالی بود که در روزهای اخیر شاهد ریزش قیمت بودیم. از سوی دیگر، کارمزدها در شبکه اتریوم با افزایش قابل‌توجهی همراه بوده است.

ادامه مطلب
آلت کوین ها ارزهای دیجیتال بلاکچین بیت کوین مطالب خبری و تحلیلی

با صعود ارزش بازار ارزهای دیجیتال به بالاترین سطح خود در سال جاری، صرافی بایننس، شاهد ثبت رکوردی تازه در ترافیک سامانه‌های معاملاتی خود بوده است.

ادامه مطلب
آلت کوین ها ارزهای دیجیتال بلاکچین بیت کوین مطالب خبری و تحلیلی

گاوین وود، هم‌بنیان‌گذار سرشناس اتریوم و موسس پروتکل میان‌زنجیره‌ای پولکادات از فهرست‌شدن نابهنگام توکن دات (توکن بومی پروتکل پولکادات) در صرافی‌ها ابراز نارضایتی کرده است.

ادامه مطلب
ارزهای دیجیتال بیت کوین مطالب خبری و تحلیلی

تحلیل تکنیکال بیت کوین ، قیمت بیت کوین با یک کاهش 0.8%- در حال حاضر 11700 دلار است. بیت کوین مجددا روی حد حمایت 11700 که یک ناحیه بسیار با اهمیت است بازگشته و دیدیم که بارها با این خط برخورد کرده و عکس العمل های متفاوت داشته است. بیت کوین خط روند صعودی که از آغاز کرده بود را شکسته است و این نشانه خوبی نیست. شاخص میانگین متحرک 33 روزه بیت کوین هنوز پوزیشن اخیر خود را حفظ کرده است اما در حال نزدیک شدن به نمودار قیمتی می باشد. چناچه بیت کوین نتواند به بالاتر از خط روند صعودی خود برگردد انتظار کاهش قیمت منطقیست.

تحلیل تکنیکال بیت کوین ، بررسی با اندیکاتور ها

خطوط Ichimocu هشدار خود را برای فروش نشان می دهند. اندیکاتور Sar هنوز پایین نمودار قیمتی قرار گرفته است اما بنظر می رسد در حال نزدیک شدن به نمودار است که آن هم احتمال تغییر شرایط بازار را پیش بینی می کند.

اندیکاتور Rsi در تایم نمودار روزانه نشان دهنده این است که خرید در بازار کاهش پیدا کرده است و در صورت در نظر گرفتن احتیاط لازم، هنوز می توان ترید کرد. اندیکاتور Macd در تایم فریم روزانه سیگنال فروش داده است و اندیکاتور Mom به زیر سطح صفر رسیده است که نشان می دهد بازار بیت کوین از حالت امن خارج شده است و بهتر است تریدرها در خرید خود مکث کنند.

نتیجه می شود که بیت کوین به روند نزولی خود ادامه دهد و بازار مثبتی را شاهد نباشیم. بنابراین دراقدام به خرید، اندکی صبر بسیار مفید خواهد بود.

آلت کوین ها ارزهای دیجیتال مطالب خبری و تحلیلی

تحلیل تکنیکال اتریوم ، قیمت اتریوم با یک کاهش 2.18%- در حال حاضر 404 دلار است. اتریوم در حال حاضر مستعد شکست خط روند صعودی خود است. چناچه به پایین تر از خط روند برسد احتمال کاهش قیمت بیشتر برای اتریوم وجود دارد که در صورت کاهش قیمت، اولین حمایت در محدوده 360 دلار است. با توجه به نمودارها شاخص میانگین متحرک 33 روزه اتریوم و نمودار قیمتی در حال نزدیک شدن به یکدیگر می باشند که این موضوع می تواند نشان دهنده احتمال تغییر شرایط بازار اتریوم باشد.

تحلیل تکنیکال اتریوم ، بررسی با اندیکاتور ها

خطوط Ichimocu نشان دهنده ادامه کاهش قیمت و سیگنال فروش اتریوم است .اندیکاتور Sar مطابق چند روز اخیر پایین نمودار قیمتی قرار گرفته است .

اندیکاتور Rsi در تایم نمودار روزانه نشان دهنده این است که خرید در بازار کاهش پیدا کرده است و در صورت در نظر گرفتن احتیاط لازم، هنوز می توان ترید کرد. اندیکاتور های Macd و Stochastic در تایم فریم روزانه سیگنال فروش خود را اعلام کرده اند.

همیشه شرایط بیت کوین بر سایر آلت کوین ها و همچنین اتریوم تاثیر گذار بوده است. در حال حاضر نیز شاهد آن می باشیم. در شرایط فعلی بازار به نظر می رسد دست نگه داشتن از خرید، بهترین کار ممکن می باشد.

آلت کوین ها ارزهای دیجیتال بلاکچین بیت کوین مطالب خبری و تحلیلی

پس از راه‌اندازی موفقیت‌آمیز، شبکه آزمایشی اتریوم Medalla با اولین مشکلات خود روبرو شد. از لحاظ تئوری، Medalla قرار بود آخرین تست چندکلاینتی باشد که قبل از فاز صفر Ethereum 2.0 راه‌اندازی می‌شود. با این حال، باگ شبکه آزمایشی اتریوم ۲.۰ در هماهنگ‌سازی گره‌ها در حال حاضر نگرانی‌هایی را در این جامعه ایجاد کرده است.

ادامه مطلب
آلت کوین ها ارزهای دیجیتال بلاکچین بیت کوین مطالب خبری و تحلیلی

کیم داتکام، کارآفرین فضای اینترنت و فعال حقوق دیجیتال، به کاربران توییترش که طبق توصیه او در سال ۲۰۱۸ بیت کوین خریده بودند تبریک گفت. طبق توییتی که در ۱۷ آگوست منتشر شد، موسس وبسایت اشتراک فایل مگاآپلود که حالا از کار افتاده، کاربرانی که سرمایه‌های خود را تبدیل به طلا کرده بودند را نیز مورد تحسین قرار داد.

ادامه مطلب
آلت کوین ها ارزهای دیجیتال بلاکچین بیت کوین مطالب خبری و تحلیلی

طی دو روز نخست هفته جاری، بیت کوین نتوانست از سد مقاومت ۱۲,۰۰۰ دلار عبور کند، اما مدل پیش‌بینی قیمت انباشت به جریان (S2F) همچنان با ادامه مسیر خود از رويت آخرین نقطه قرمز برای ماه اوت (مرداد) خبر می‌دهد. گفتنی است در این مدل، نقاط قرمز، نشانگر آغاز یک روند صعودی هستند.

ادامه مطلب