ژانویه 1401 ~ وبلاگ بازار الیتکس
۱ خرداد, ۱۴۰۱
خانه ۱۴۰۱ فروردین
آلت کوین ها ارزهای دیجیتال بلاکچین بیت کوین مطالب خبری و تحلیلی

Coinbase امروز به طور رسمی اعلام کرد که روش های پرداخت بیشتری را برای تراکنش ها در اختیار مشتریان قرار می دهد و به کاربران این امکان را می دهد تا از Apple Pay برای خرید دارایی های ارزهای دیجیتال در بستر معاملاتی خود استفاده کنند. انتظار می رود در پاییز امسال با Google Pay ادغام شود.

با اضافه شدن Apple Pay و Google Pay ، مشتریان می توانند علاوه بر کارتهای نقدی Coinbase Visa، از کارتهای نقدی Visa یا Mastercard که به Apple Wallet یا Google Pay متصل هستند نیز برای خرید و برداشت وجوه استفاده کنند.

پست رسمی وبلاگ کوینبیس می نویسد که در 6 اوت:

«امروز ما روشهای جدید و یکپارچه را برای فعال کردن خریدهای ارز دیجیتال با کارتهای نقدی پیوندی به Apple Pay و Google Pay و پرداختهای فوری تا 100000 دلار برای هر تراکنش 24 ساعته و 7 روزه معرفی می کنیم».

زمانی که کاربران از دستگاه IOS اپل یا مرورگر وب Safari برای خرید در بستر کوینبیس استفاده می کنند ، Apple Pay به صورت خودکار به عنوان یکی از روش های پرداخت ظاهر می شود.

کوینبیس ، صرافی ارز دیجیتال که پول نقد فوری را از طریق شبکه پرداخت در زمان واقعی (RTP) ارائه می دهد ، متعهد شده است که کانال های سریعتری برای انتقال وجوه در اختیار مشتریان قرار دهد و گروه های ذینفع جهانی را در کشورهای مختلف/مناطق مختلف به طور مداوم گسترش دهد.

شبکه پرداخت در زمان واقعی (RTP) امکان مبادله 24 ساعته و 7 روزه نامحدود را فراهم می کند که نیاز سنتی انتقال وجوه از طریق یک حساب نقل و انتقال خودکار (ACH) را تا 5 روز بدون پرداخت هزینه بالای هزینه نامحدود برطرف می کند.

کوینبیس در حال حاضر Visa و Mastercard های اعتباری متصل را برای خرید ارز دیجیتال در بیش از 20 کشور می پذیرد.

آلت کوین ها ارزهای دیجیتال مطالب خبری و تحلیلی

بایننس ، صرافی جهانی ارز دیجیتال مستقر در سنگاپور ، روز جمعه اعلام کرد که به کاربران هنگ کنگی اجازه بازکردن حساب های مشتقه جدید را نمی دهد و این قانون بلافاصله اعمال می شود.

بایننس اظهار داشت که به کاربران خود که حساب باز کرده اند به مدت 90 روز مهلت می دهد تا با حسابهای محصول مشتقه موجود برخورد کنند تا موقعیت های باز خود را ببندند و مشتریان هنگ کنگی که موقعیت های مربوطه را دارند اجازه باز کردن موقعیت های جدید را ندارند.

برای تحقق انطباق با آژانس های نظارتی محلی، بایننس، کاربران هنگ کنگی را از استفاده از محصولات مشتقه (شامل همه معاملات آتی ، گزینه ها ، محصولات حاشیه ای و توکن های اهرمی) محدود می کند.

همچنین اعلام شد که آنها اولین صرافی ارز دیجیتال و دارایی دیجیتال خواهند شد که به طور فعال کاربران هنگ کنگ را از استفاده از محصولات مشتقه محدود می کند.

این آخرین سری اقدامات بایننس برای تقویت اقدامات انطباق آن برای فرو نشاندن نگرانی های تنظیم کننده جهانی در مورد نیازهای محلی است.

بر اساس اعلام رسمی ، بایننس بجز هنگ کنگ ، قراردادهای آتی و مشتقات مبتنی بر ارز دیجیتال را در سه کشور اروپایی هلند ، ایتالیا و آلمان را نیز دیگر ارائه نمی دهد.

آلت کوین ها ارزهای دیجیتال بلاکچین بیت کوین مطالب خبری و تحلیلی

ارائه دهنده فناوری پیشرو شرکت NCR Corporation مستقر در آتلانتا در ایالت جورجیا در 2 آگوست خرید یک ارائه دهنده نرم افزار ارز دیجیتال و ارائه دهنده دستگاه خودپرداز ارز دیجیتال LibertyX را اعلام کرد.

هدف این خرید ادغام برنامه موبایل LibertyX است تا مشتریان NCR مانند بانک ها ، خرده فروشان و رستوران ها به زودی بتوانند از ارز دیجیتال برای پرداخت و خرید یا برداشت ارزهای دیجیتال مستقیم از شبکه خودپرداز بیت کوین (BTC) استفاده کنند. این امر باعث گسترش دامنه و مقیاس نرم افزار NCR می شود.

Tim Vanderham، مدیر فناوری این شرکت ، در پاسخ به این خرید اظهار داشت:

« با توجه به افزایش تقاضای مصرف کنندگان ، مشتریان ما نیاز به یک راه حل کامل ارز دیجیتال دارند ، از جمله توانایی خرید و فروش ارز دیجیتال ، انجام حواله های بین مرزی و پذیرش پرداخت های ارز دیجیتال در کانال های دیجیتالی و فیزیکی ».

اسناد رسمی منتشر شده جزئیات معامله خاصی را فاش نکرده است. انتظار می رود این معامله اواخر امسال به پایان برسد.

NCR رسماً اعلام کرد که راه حل ارز دیجیتال LibertyX در دستگاههای خودپرداز ، کیوسک ها و سیستم های فروش (POS) بسیار کامل و بررسی شده است. بنابراین ، این خرید می تواند کیف پول دیجیتالی NCR و برنامه های تلفن همراه را به طور موثر ادغام کند تا یک راه حل یکپارچه ارز دیجیتال در نقاط تماس فیزیکی و دیجیتالی NCR ارائه دهد.

LibertyX یکی از اولین و بزرگترین شبکه های ATM بیت کوین ، صندوقدار و کیوسک در آمریکا است. این شرکت ادعا می کند که در حال حاضر 9500 سرویس خودپرداز ارز دیجیتال برای 20000 فروشگاه خرده فروشی در ایالات متحده ارائه می دهد. LibertyX همچنین یکی از اولین تولیدکنندگانی است که خودپردازهای خرده فروشی بیت کوین را راه اندازی کرده است.

آلت کوین ها ارزهای دیجیتال بیت کوین مطالب خبری و تحلیلی

نیکلاس مادورو ، رئیس جمهور ونزوئلا ، اظهار داشت که این کشور می تواند علاوه بر وام های سنتی در چندین ارز فیات ، وام های مبتنی بر ارز دیجیتال را نیز به بخش کشاورزی ارائه دهد. وی همچنین اظهار داشت که ونزوئلا به مدت سه سال با petro  و سایر ارزهای دیجیتال همکاری کرده است و پیشگام استفاده از این نوع دارایی در آمریکای لاتین بوده است.

مادورو در اطلاعیه ای که پنجشنبه گذشته در جلسه کابینه اعلام کرد ، به امکان اعطای وام با ارز دیجیتال به صنعت کشاورزی اشاره کرد. وی اظهار داشت که کشور به دنبال راه های جدیدی برای تأمین مالی کشاورزی داخلی است و همچنین اظهار داشت که این وام ها دارای نرخ بهره پایین برای بهره مندی کشاورزان خواهند بود. مادورو در توضیح وزرای خود خاطرنشان کرد:

من شخصاً از شما می خواهم که بخش بانکداری دولتی را هدایت کرده و بانک های خصوصی را برای ضرب وام ها و تامین مالی تحت ملایم ترین شرایط برای همه تولیدکنندگان مواد غذایی در کشور فرا بخوانید.

این پیشنهاد همچنین ایده اعطای این وام ها به چندین ارز فیات مانند یورو و حتی یوان چین را مطرح می کند. در حالی که مادورو از ارز دیجیتال خود ونزوئلا ، پترو نام برد ، او همچنین اظهار داشت که آنها با همه ارزهای دیجیتال کار خواهند کرد ، همانطور که دولت اکنون سه سال است این کار را انجام می دهد.

تغییر مادورو به سمت ارز دیجیتال نشان دهنده نقص در قدرت ارز فیات خود ونزوئلا ، بولیوار است که به سرعت در برابر دلار که به عنوان پول واقعی در این کشور تبدیل شده است ، در حال از دست دادن است. همین اواخر ، در 20 ژوئن ، بولیوار بیش از 10 درصد از دست داد و اکنون بر اساس شاخص های محبوب دلار ، این ضرر به 20 درصد نزدیک شده است.

به همین دلیل است که دولت در حال بررسی تغییر ارزش پول خود است و شش صفر را از رقم فعلی کاهش می دهد. این امر باعث محاسبه مالیات و پرداخت های کلان می شود ، که با نرخ ارز امروزی کار با آن بسیار دشوار است.

این اولین بار نیست که دولت ونزوئلا برای بهبود وضعیت اقتصادی خود به ارزهای دیجیتال روی آورده است. ونزوئلا یکی از اولین کشورها در آمریکای شمالی بود که حتی قبل از تنظیم فعالیت ، یک جامعه استخراج بیت کوین قابل ملاحظه ایجاد کرد. همچنین، ونزوئلا با راه اندازی یکی از اولین ارزهای دیجیتال تحت حمایت دولت ، پترو ، پیشگام در پذیرش ارزهای دیجیتال بود.

آلت کوین ها ارزهای دیجیتال بیت کوین مطالب خبری و تحلیلی

مشتریان Quiznos به زودی قادر خواهند بود از طریق پرداخت های بیت کوین ، سفارش خود را خریداری کنند. شرکت رستوران های فست فود Quiznos اعلام کرده است که از اواسط ماه اوت پرداخت بیت کوین را در تعداد رستوران های منتخب خود در دنور ، کلرادو قبول می کند.

رستوران های ساندویچی Quiznos Sub ، مواردی از جمله سوپ ، سالاد ، غذاهای ناهار ، ساندویچ و سایر خدمات پذیرایی را به مشتریان در امریکا ارائه می دهند. این برند تجاری رستوران های فست فود دارای حق امتیاز آمریکایی با شرکت دارایی دیجیتال Bakkt همکاری می کند تا چنین پرداخت هایی را در برخی مکان ها فعال کند. بنابراین ، این حرکت قرار است Quiznos را به یکی از بزرگترین شرکت های رستوران دار در ایالات متحده تبدیل کند که ارز دیجیتال را پذیرفته است.

مشتریان می توانند بیت کوین را با برنامه Bakkt خریداری کرده و سپس از آن برای پرداخت هزینه غذای خود در هفت شعبه Quiznos در منطقه دنور از این ماه استفاده کنند ، از جمله مکانهای پرتردد این زنجیره در فرودگاه بین المللی دنور.

Quiznos گفت که اگر آزمایش اولیه خوب پیش برود ، مشارکت با Bakkt را در 255 مکان خود در ایالات متحده گسترش می دهد.

Mark Lohmann، مالک Quiznos و رئیس گروه رستوران Rego گفت:

« همکاری با یک پلتفرم ابتکاری مانند Bakkt به دلایل مختلفی برای ما جذاب است ، در درجه اول به این دلیل که به ما اجازه می دهد بیت کوین را مستقیماً در محل فروش به عنوان بخشی از یک معامله سریع و یکپارچه بپذیریم ».

تست ارز دیجیتال گامی دیگر در تلاشهای Quiznos برای تقویت عملیات تجاری است. در ماه می ، Quiznos اظهار داشت که Ghost Kitchen  را با مشارکت با مارک های Ghost Kitchen امتحان می کند تا امسال به 100 مکان در ایالات متحده و کانادا برسد. در حال حاضر این رستوران در حال آزمایش روش جدیدی برای پرداخت ارز دیجیتال است.

کندی بهبود اقتصادی به این معناست که سرمایه گذاران به دنبال جایگزین هستند. رشد دارایی های ارز دیجیتال به ویژه در محیطی پس از COVID-19 که مصرف کنندگان به دنبال گزینه های بیشتر بدون تماس هستند ، قابل توجه بوده است.

حدود 36 درصد از مشاغل کوچک و متوسط ​​در ایالات متحده، بیت کوین را می پذیرند. تعداد فزاینده ای از سرمایه گذاران نیز از ارزهای دیجیتال به عنوان جایگزینی برای سایر دارایی ها حمایت کرده اند.

شرکت های بیشتری مانند Overstock ، مایکروسافت ،Whole Foods ،  Home Depot و دیگران پذیرش بیت کوین را آغاز کرده اند. در اکتبر 2020 ، PayPal  صرافی های ارز دیجیتال را در پلتفرم خود با حدود 350 میلیون کاربر فعال کرد ، که نشان دهنده ادامه حرکت بیت کوین در جریان اصلی است.

تقاضای غذاخوری برای تجربه بدون تماس قابل توجه است. در حال حاضر ، حدود 51 درصد از شهروندان آمریکایی در شرایط همه گیری COVID-19 فناوری بدون لمس را ترجیح می دهند و این روند رو به افزایش است و 80 درصد سفارشات ، پرداخت و خدمات پرداخت تا سال 2024 بدون تماس پیش بینی می شود.

Quiznos به تعداد فزاینده ای از رستوران هایی که پرداخت های ارز دیجیتال را در بازارهای جهانی قبول می کنند ، پیوست ، از جمله Burger King ، Subway ، Starbucks ، KFC و Pizza Hut.

در 2 آگوست ، تامین کننده بزرگ فناوری NCR برنامه های خود را برای خرید LibertyX اعلام کرد ، که به رستوران ها اجازه می دهد پرداخت ارزهای دیجیتال را بپذیرند و سکه بخرند و خریداری کنند.

در ماه آوریل ، مارک های رستوران هایLandry  اعلام کردند که پرداخت های بیت کوین را در ماه های آینده می پذیرد و این اقدام را گامی اجتناب ناپذیر در جریان اصلی دارایی های ارز دیجیتال توصیف کردند.

آلت کوین ها ارزهای دیجیتال مطالب خبری و تحلیلی

CoinJar ، صرافی ارزهای دیجیتال استرالیایی ، با غول پرداخت جهانی MasterCard همکاری کرد تا اولین ارز دیجیتال استرالیا MasterCard CoinJar Card را راه اندازی کند.

طبق اعلام رسمی CoinJar امروز ، کارت دارایی دیجیتال جدید از 30 ارز دیجیتال از جمله بیت کوین، اتریوم و ریپل پشتیبانی می کند. دو نسخه از کارت دیجیتال CoinJar و یک کارت فیزیکی از طریق ادغام Apple Pay و Google Pay در اختیار کاربران قرار می گیرد.

CoinJar گفت که کاربران می توانند ارز دیجیتال خود را بصورت آنلاین و در فروشگاه مانند پول نقد از طریق این کارت خرج کنند و به مشتریان اجازه دهند از ارز دیجیتال در CoinJar برای پرداخت هر کجا که مسترکارت پذیرفته شود ، استفاده کنند.

در حال حاضر ، تمام معاملات ارزهای دیجیتال به دلار استرالیا (AUD) تبدیل می شود و نرخ تبدیل زیر یک درصد از طریق برنامه پاداش داخلی به مشتریان بازگردانده می شود.

مسترکارت تلاش های خود را برای ارائه خدمات رمزگذاری در مقیاس جهانی افزایش داده است. همانطور که Blockchain.News در 28 جولای گزارش داد ، مسترکارت برنامه جدیدی را برای شرکت های نوپا برای حمایت از صنایع ارز دیجیتال و بلاکچین آغاز کرد. مشارکت ها شامل Mintable مستقر در سنگاپور است ، پلتفرمی با ویژگی های جدید مانند ضرب بدون گاز و خرید کارت اعتباری.

آلت کوین ها ارزهای دیجیتال مطالب خبری و تحلیلی

یک نماینده کنگره آمریکا قانون ساختار بازار دارایی های دیجیتال و قانون حمایت از سرمایه گذاران را معرفی کرد. این قانون «اختیار کمیسیون بورس و اوراق بهادار (SEC) را در مورد اوراق بهادار دارایی های دیجیتال و کمیسیون معاملات آتی کالا (CFTC) را در اختیار دارایی های دیجیتالی قرار می دهد».

نماینده ایالات متحده Don Beyer هفته گذشته قانون ساختار دارایی های دیجیتال و قانون حمایت از سرمایه گذاران را معرفی کرد. بر اساس اعلامیه ای که در وب سایت رسمی وی منتشر شده است ، این قانون دارایی های دیجیتال را در ساختارهای نظارتی مالی فعلی گنجانده است. نماینده کنگره گفت:

« دارایی های دیجیتالی و فناوری بلاکچین نوید بزرگی را می دهند و واضح است که دارایی هایی مانند بیت کوین و اتریوم برای ماندن در اینجا هستند. متأسفانه ساختار کنونی بازار دارایی های دیجیتال و چارچوب نظارتی برای سرمایه گذاران و مصرف کنندگان مبهم و خطرناک است».

وی تصریح کرد: « دارندگان دارایی های دیجیتال سالها مورد تقلب گسترده ، سرقت و دستکاری بازار قرار گرفته اند ، اما کنگره تا کنون درخواست متخصصان صنعت و تنظیم کننده های فدرال برای ایجاد یک چارچوب قانونی جامع را نادیده گرفته است».

به طور خاص ، این لایحه «تعاریف قانونی برای دارایی های دیجیتال و اوراق بهادار دارایی های دیجیتال ایجاد می کند و اختیار کمیسیون بورس و اوراق بهادار (SEC) را در مورد اوراق بهادار دارایی های دیجیتال و کمیسیون معاملات آتی کالا (CFTC) با اختیارات بر دارایی های دیجیتالی فراهم می کند» همچنین:

از طریق وضع قوانین مشترک SEC/CFTC ، اطمینان قانونی از وضعیت مقررات برای 90 درصد بالای بازار دارایی های دیجیتال (بر اساس ارزش بازار و حجم معاملات) ارائه می دهد.»

علاوه بر این ، این لایحه « مستلزم این است که معاملات دارایی های دیجیتالی که در دفتر کل توزیع شده ثبت نشده اند، ظرف 24 ساعت به مخزن ثبت شده دارایی های دیجیتال گزارش شوند تا احتمال کلاهبرداری به حداقل برسد و شفافیت را افزایش دهد».

در ادامه این لایحه آمده است: فدرال رزرو دارای « صراحت صریح برای انتشار نسخه دیجیتال دلار آمریکا » خواهد بود و وزیر خزانه داری ایالات متحده « اجازه یا ممنوعیت دلار آمریکا و سایر استیبل کوین های مبتنی بر فیات » را دارد.

آلت کوین ها ارزهای دیجیتال بیت کوین مطالب خبری و تحلیلی

پلتفرم خدمات مالی دیجیتال Matrixport  مستقر در سنگاپور به رهبری Wu Jihan، بنیانگذار بزرگترین شرکت ارائه دهنده ماشین های استخراج بیت کوین در جهان،Bitmain ، 100 میلیون دلار برای تامین مالی سری C جمع آوری کرد. ارزش بازار این شرکت پس از تکمیل این تامین مالی، از 1 میلیارد دلار فراتر می رود و به لیست غول های شرکت های ارز دیجیتال می پیوندد.

طبق گزارشات ، دور C تامین مالی توسط شرکت های سرمایه گذاری اینترنتی پیشرو روسیه DST Global ، شرکت سرمایه گذاری خطرپذیر C Ventures و صندوق سرمایه گذاری خطرپذیر سنگاپور K3 Ventures انجام شد. سرمایه گذاران دیگر عبارتند از Qiming Venture Capital ، CE Innovation Capital ، Tiger Global ، Cachet Group ، Palm Drive Capital، Foresight Ventures و A&T Capital.

ماتریکسپورت گفت که وجوه جمع آوری شده این بار تحقیقات و توسعه عرضه و امنیت محصول را افزایش می دهد و در عین حال تجربه کاربری را برای کاربران پلتفرم افزایش می دهد. مدیر اجرایی ماتریکسپورت، Ge Yuesheng به افزایش منابع مالی خود ادامه می دهد و در مصاحبه ای گفت:

«در مقایسه با کیف پول و صرافی ها ، بانکداری ارز دیجیتال هنوز یک حرکت نوپا با رشد سریع است. مشتریان ما عمدتا افراد دارای ارزش خالص بالا در ارزهای دیجیتال هستند که انتظارات زیادی از ریسک و بازده دارند».

تا به امروز ، استارتاپ فناوری پیشرفته ماتریکسپورت در مجموع 129 میلیون دلار بودجه جمع آوری کرده است. آخرین بودجه در 26 آوریل 2021 ، از دور سری C از طریق Qiming Venture Partners ، که این بار نیز 100 میلیون دلار سرمایه گذاری کرده بود ، جمع آوری شد. تا ماه مارس امسال ، ماتریکسپورت دارایی های مشتری را بیش از 10 میلیارد دلار مدیریت کرده است.

Ge امروز گفت که هدف این شرکت قرار گرفتن در فهرست عمومی ظرف سه تا پنج سال است و قصد دارد دارایی های تحت مدیریت و نگهداری را در عرض پنج سال به صدها میلیارد دلار برساند. در ژانویه 2021 ، وو جیهان از مدیرعامل و رئیس Bitmain استعفا داد و تأسیس گروه Bitdeer را اعلام کرد که قبلاً به عنوان مشاغل ماشین های استخراج سهام Bitmain شناخته می شد و همزمان به عنوان رئیس ماتریکسپورت فعالیت می کرد.

آلت کوین ها ارزهای دیجیتال بیت کوین مطالب خبری و تحلیلی

رسانه های محلی گزارش دادند که تنظیم کننده عالی مالی کره جنوبی 11 صرافی ارز دیجیتال را که ظاهراً در طرح های کلاهبرداری حساب های بانکی مشارکت داشته اند ، تعطیل می کند. در همین حال ، مهلت تمام صرافی های ارز دیجیتال برای مطابقت با مقررات کشور در حال تمام شدن است و اکثر آنها نتوانسته اند الزامات را برآورده کنند.

روزنامه کره ای Herald روز دوشنبه به نقل از منابع ناشناس در این صنعت گزارش داد که برترین تنظیم کننده مالی کره جنوبی ، کمیسیون خدمات مالی (FSC) ، 11 صرافی ارز دیجیتال را تعطیل می کند.

منابع افزودند که 11 صرافی ارز دیجیتال از حساب های کلاهبرداری جمعی بانکی استفاده می کردند و FSC قصد دارد به پلیس و دادستانی درباره فعالیت های غیرقانونی ادعا شده اطلاع دهد ، این صرافی ها دریافت مجوز از FSC برای ادامه تجارت خود را غیرممکن می دانند. اسامی صرافی ها فاش نشده است.

صرافی های ارز دیجیتال باید FSC تأییدیه بگیرند تا به فعالیت خود ادامه دهند.

یکی از الزامات این است که صرافی های ارز دیجیتال با بانک های محلی همکاری کنند تا حساب های واقعی برای مشتریان باز شود. با این حال ، بانک ها تمایلی به همکاری با صرافی ها غیر از چهار مورد اصلی Bithumb ، Upbit ، Coinone  و  Korbit ندارند. بدون امکان ارائه حسابهای نام واقعی ، صرافی باید فعالیت خود را متوقف کنند.

چندین صرافی متوسط ​​اعلام کرده اند که برنامه های خود را برای تعطیلی یا تعلیق خدمات اعلام کرده اند و افزوده است که Darlbit در 15 ژوئیه فعالیت خود را متوقف کرده است CPDAX در 30 ژوئیه اعلام کرد که خدمات خود را در 1 سپتامبر متوقف می کند و تاکید می کند نه یک اقدام موقت بلکه به طور دائمی تجارت خود را خواهد بست. کسانی که دارای ارزهای دیجیتال در حساب هستند باید آنها را در روز 31 آگست قبل از ساعت 3 بعد از ظهر برداشت کنند.

یکی دیگر از الزامات این است که صرافی ها باید گواهینامه سیستم مدیریت امنیت اطلاعات (ISMS) را دریافت کنند. بسیاری از صرافی های ارز دیجیتال در کره جنوبی نیز برآورده ساختن شرایط لازم برای این گواهینامه را مشکل می دانند. این نشریه خاطرنشان کرد که صرافی Bitsonic، به عنوان مثال ، در 30 جولای اعلام کرد که به منظور برآوردن الزامات ISMS ، به طور موقت خدمات خود را برای تمدید سیستم های خدمات خود متوقف می کند.

آلت کوین ها ارزهای دیجیتال مطالب خبری و تحلیلی

بانک آمریکا ، یک بانک سرمایه گذاری چند ملیتی پیشرو در ایالات متحده ، اذعان کرد که بیت کوین می تواند باعث دیجیتالی شدن تدریجی سیستم مالی شود و این کار به پول بیشتری برای کارگران السالوادوری تبدیل می شود.

طبق اطلاعیه:

«بانک آمریکا گزارش می دهد که بیت کوین می تواند به معنای پول بیشتر برای کارگران ، دیجیتالی شدن تدریجی سیستم مالی ، انتخاب بیشتر مصرف کننده و افزایش سرمایه گذاری مستقیم خارجی برای السالوادور باشد».

در ماه ژوئن ، السالوادور اولین کشوری بود که بیت کوین را به عنوان پول قانونی اعلام کرد. این پیشرفت به عنوان گامی برای ایجاد شغل در کشوری تلقی شد که 70 درصد مردم آن در اقتصاد غیررسمی کار می کنند و حساب بانکی ندارند.

علاوه بر این ، می تواند با ارائه دسترسی به سرمایه گذاری ، پس انداز ، اعتبار و معاملات امن ، مشارکت مالی را افزایش دهد.

آفریقا نیز در گروه بیت کوین عقب نمی ماند زیرا بیشترین رشد حجم P2P را ثبت کرده است. این روند ناشی از این بود که جوانان آفریقایی در پی بهبود زندگی خود و خانواده خود را از طریق بیت کوین بودند.