کاربران بیت کوین و اتریوم از افزایش هزینه های Ridiculous "مضحک" شکایت دارند ~ وبلاگ بازار الیتکس
۱ خرداد, ۱۴۰۱
ارزهای دیجیتال بیت کوین مطالب خبری و تحلیلی

کاربران بیت کوین و اتریوم از افزایش هزینه های Ridiculous “مضحک” شکایت دارند

کاربران بیت کوین و اتریوم از افزایش هزینه های Ridiculousمضحک” شکایت دارند

در حالی که هزینه های بیت کوین (BTC) رو به افزایش است، هزینه های اتریوم (ETH) نیز گران تر می شوند.

هزینه بیت کوین پس از نیمه دوم افزایش یافته است. در تاریخ 12 ماه مه سال 2020، میانگین هزینه معاملات به 79/2 دلار رسیده است که بالاترین میزان آن در ده ماه است و در 14 ماه مه به 16/5 دلار می رسد. Bitinfocharts.com نشان می دهد میانگین حرکت 7 روزه از 12 مه 1249 دلار از 493/2 دلار به 088/3 دلار در دو روز بعد رسیده است.

در مدت مشابه، متوسط مبلغ معامله 55 درصد افزایش یافت و از 797/1 به 781/2 رسید. میانگین متحرک 7 روزه افزایش 25 درصدی را به 814/1 دلار نشان می دهد. در تاریخ 1 آوریل، 366/0 دلار بود و در 14 مه 395٪ بیشتر بود.

متوسط هزینه معامله، دلار آمریکا، میانگین متحرک ساده 7 روزه

Source: Bitinfocharts.com

Redditor ‘miciomacho’ اظهار داشت: این مضحک است. “بیت کوین فقط مقیاس نمی کند. 72 بلوک در mempool و مبلغ متوسط 19/3 [USD] در بلوک دوم”. آنها اضافه كردند كه اين نوع هزينه به واسطه طراحي عمدي نبوده است، بلكه نتيجه يك شلوغی و تراکم mempool است، جايي كه تمام معاملات معتبر منتظر هستند تا توسط شبكه بيت کوين تأييد شوند.

‘harfatum’ استدلال می کند که هزینه واقعی یک معامله در شبکه بیت کوین حدود 35 دلار است که بیشتر آن توسط پاداش بلوک یارانه گرفته می شود، “اما با کاهش این کار، کاربران مجبور خواهند شد مقادیر بیشتری از این بار را تحمل کنند.” هنوز برخی از افراد حاضر به پرداخت هزینه های بالاتر هستند.

‘mysteelersrock82’ معتقد است که این “قیمت کوچکی است که شما برای داشتن یک شبکه واقعاً غیرممکن و همچنین امن ترین شبکه روی کره زمین پرداخت می کنید.”

در همین حال، “فیلیپسک” می گوید: “هزینه های معامله اتریوم نیز مضحک است”. هزینه متوسط Ethereum نیز در این ماه به عدد دو رقمی افزایش یافته است. میانگین حرکت 7 روزه با 82٪ افزایش، در 14 مه به 153/0 دلار رسیده است. از اول آوریل، 337٪ رشد کرد.

Source: Bitinfocharts.com

منبع: cryptonews

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *