تحلیل تکنیکال اتریوم (Ethereum) ؛ امروز 20 مرداد 99
۲۵ مرداد, ۱۴۰۱
آلت کوین ها تحلیل بازار مطالب آموزشی مطالب خبری و تحلیلی

تحلیل تکنیکال اتریوم (Ethereum) ؛ امروز 20 مرداد 99

 تحلیل تکنیکال اتریوم ، قیمت اتریوم با یک افزایش 0.55% طی 24 ساعت گذشته، در حال حاضر 395 دلار است. پیش بینی می گردد قیمت هدف برای اتریوم در صورت ادامه روند صعودی ، 407 دلار است. اتریوم بالاتر از خط روند صعودی خود حرکت می کند و شاخص میانگین متحرک 50 روزه اتریوم نشان دهنده شرایط مناسب برای افزایش قیمت اتریوم است.

تحلیل تکنیکال اتریوم ، بررسی با اندیکاتور ها

اندیکاتور Ichimocu نشان می دهد وضعیت بازار اتریوم در این نمودار زمانی مناسب است و فاصله ابر کومو تا نمودار قیمتی نشانگر این مطلب است. از سوی دیگر اندیکاتور Sar در نمودار قیمتی روزانه کاهش قیمت اتریوم را پیش بینی کرده است که البته آن هم به نمودار قیمتی نزدیک شده است که از احتمال تغییر شرایط بازار خبر می دهد.

اندیکاتور Adx و همچنین اندیکاتور Cci  در نمودار قیمتی روزانه گزارش می کنند که روند صعودی حال حاضر اتریوم روند قدرتمندی است و بازار اتریوم در حال حاضر برای معاملات امن مناسب می باشد. اندیکاتور Rsi نیز با تایید این دو، در سطح مناسب قرار گرفته که بیانگر این است که بازار خریداران از فروشندگان سنگینتر است.

نتیجه می شود روند مثبت اتریوم در نمودار روزانه مسلم و پایدار می باشد. با وجود این لازم است که به صورت جزئی تر حتما بررسی های لازم در بازه های زمانی کوتاه تر انجام شود.

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *