با ویژگی جدید BNB Vault در بایننس ، سود به حداکثر می رسد
۱ خرداد, ۱۴۰۱
آلت کوین ها ارزهای دیجیتال مطالب خبری و تحلیلی

با ویژگی جدید BNB Vault در بایننس ، سود به حداکثر می رسد

یک ویژگی جدید توسط صرافی رمزارز Binance دیروز در Binance Earn معرفی شد. این ویژگی جدید که BNB Vault نام دارد، با ترکیب چندین محصول Binance ، پتانسیل درآمد کاربران این صرافی را به حداکثر می رساند.

ویژگی BNBvault با استفاده از یک رابط، چندین محصول بایننس مثل Smart Chain (BSC)، (BSC) ،DeFi Staking ،Launchpool ، Savings و بسیاری از محصولات دیگر را ترکیب می‌کند تا کار را برای کاربران آسان و انعطاف‌پذیر کند.

اگر از کاربران بایننس هستید ، برای دسترسی به این ویژگی جدید می‌توانید با رفتن به صفحه BNB Vault در Binance Earn و با کلیک بر روی سهام از این ویژگی استفاده کنید. جزئیات تمام مزایای متصل به BNB Vault در آنجا ذکر شده است و میتوانید از آنها استفاده کنید.

تخمین این شرکت در خصوص APY در Binance Vault حدود 5 تا 10 درصد است. BNB Vault بخشی از هدف بزرگ بایننس برای راه‌حل‌های غیرمتمرکز از طریق Binance Smart Chain است.

با ویژگی های جدیدی که بایننس اخیراً به کارت نقدی خود اضافه کرده است، کاربران می توانند رمزارزهای خود را به فیات تبدیل کنند و همچنین آنها را در بیش از 60 میلیون مرکز خرید در سراسر جهان خرج کنند. علاوه بر این، Binance ویژگی Daily Cashback را در کارت خود معرفی کرد تا به طور روزانه پول نقد را در دسترس کاربران قرار دهد.

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *