Banca Generali ، 14 میلیون دلار در Conio سرمایه گذاری ارز دیجیتال کرده است
۵ تیر, ۱۴۰۱
ارزهای دیجیتال بیت کوین مطالب خبری و تحلیلی

Banca Generali ، 14 میلیون دلار در Conio سرمایه گذاری ارز دیجیتال کرده است

Banca Generali ، زیرمجموعه بزرگترین بیمه گر ایتالیا ، در 14 میلیون دلار سرمایه گذاری در Conio ، ارائه دهنده کیف پول ارز دیجیتال محبوب در ایتالیا ، پیشرو است.

شرکت ها اعلام کردند که توافقنامه توزیع تجاری برای شروع ارائه خدمات کونیو به مشتریان Banca Generali در سال 2021 نیز امضا شده است.

Michele Seghizzi ، رئیس بازاریابی و روابط خارجی در بانکا جنرالی ، گفت: در حال حاضر ، فقط صندوق بانک، فقط بیت کوین را پشتیبانی می کند و افزود که از نظر مقدار پس انداز، مشتریان این بانک، از 500000 تا 10 میلیون دلار متغیرهستند.

سقیزی در مصاحبه ای گفت: «ما تصمیم گرفتیم که بر روی ارز اصلی دیجیتال یعنی بیت کوین، که بیشتر بازار را تشکیل می دهد تمرکز کنیم و همه امنیت را به درستی بدست آوریم. آنها [کونیو] در آینده می توانند خدمات را به سایر ارزهای دیجیتال گسترش دهند».

در اوایل سال جاری ، کونیو یک کیف پول با بانک رقیب ایتالیایی Hype ایجاد کرد ، که به حدود 1.2 میلیون مشتری بانکداری تلفن همراه، اجازه خرید و فروش و ذخیره بیت کوین را از طریق برنامه بانکی خود داد.

Christian Miccoli، بنیانگذار شرکت Conio گفت: «آنچه ما با بانکا جنرالی انجام می دهیم مشابه Hype است اما در مقیاس بسیار بزرگتر».

امنیت چند مرحله ای در این سیستم به این صورت است که برای هر مشتری از بانکا جنرالی، یک کلید خصوصی صادر می شود که روی تلفن او ذخیره می شود ، در حالی که کلیدهای دوم و سوم به ترتیب توسط بانک و کونیو نگهداری می شوند. مایکولی گفت که به این ترتیب اگر مشتری کلید خود را گم کند، وجوه، قابل بازپس گیری است.

MassMutual ، یک گروه بزرگ بیمه ایالات متحده که به تازگی 100 میلیون دلار بیت کوین خریداری کرده است ، باعث سر و صدا در بین شرکت های بیمه در اروپا شده است که به دنبال سرمایه گذاری ارز دیجیتال هستند. بنابراین ممکن است شرکت مادر بانکا ، گروه جنرالی ، که حدود 625 میلیارد دلار دارایی را کنترل می کند ، در همین راستا فعالیت کند.

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *