بایننس، محصولات مشتقات مبتنی بر ارز دیجیتال را در هنگ کنگ تعلیق می کند
۱ خرداد, ۱۴۰۱
آلت کوین ها ارزهای دیجیتال مطالب خبری و تحلیلی

بایننس، محصولات مشتقات مبتنی بر ارز دیجیتال را در هنگ کنگ تعلیق می کند

بایننس ، صرافی جهانی ارز دیجیتال مستقر در سنگاپور ، روز جمعه اعلام کرد که به کاربران هنگ کنگی اجازه بازکردن حساب های مشتقه جدید را نمی دهد و این قانون بلافاصله اعمال می شود.

بایننس اظهار داشت که به کاربران خود که حساب باز کرده اند به مدت 90 روز مهلت می دهد تا با حسابهای محصول مشتقه موجود برخورد کنند تا موقعیت های باز خود را ببندند و مشتریان هنگ کنگی که موقعیت های مربوطه را دارند اجازه باز کردن موقعیت های جدید را ندارند.

برای تحقق انطباق با آژانس های نظارتی محلی، بایننس، کاربران هنگ کنگی را از استفاده از محصولات مشتقه (شامل همه معاملات آتی ، گزینه ها ، محصولات حاشیه ای و توکن های اهرمی) محدود می کند.

همچنین اعلام شد که آنها اولین صرافی ارز دیجیتال و دارایی دیجیتال خواهند شد که به طور فعال کاربران هنگ کنگ را از استفاده از محصولات مشتقه محدود می کند.

این آخرین سری اقدامات بایننس برای تقویت اقدامات انطباق آن برای فرو نشاندن نگرانی های تنظیم کننده جهانی در مورد نیازهای محلی است.

بر اساس اعلام رسمی ، بایننس بجز هنگ کنگ ، قراردادهای آتی و مشتقات مبتنی بر ارز دیجیتال را در سه کشور اروپایی هلند ، ایتالیا و آلمان را نیز دیگر ارائه نمی دهد.

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *