Coinbase از Apple Pay برای خرید ارز دیجیتال و ادغام با Google Pay پشتیبانی می کند
۱ خرداد, ۱۴۰۱
آلت کوین ها ارزهای دیجیتال بلاکچین بیت کوین مطالب خبری و تحلیلی

Coinbase از Apple Pay برای خرید ارز دیجیتال و ادغام با Google Pay پشتیبانی می کند

Coinbase امروز به طور رسمی اعلام کرد که روش های پرداخت بیشتری را برای تراکنش ها در اختیار مشتریان قرار می دهد و به کاربران این امکان را می دهد تا از Apple Pay برای خرید دارایی های ارزهای دیجیتال در بستر معاملاتی خود استفاده کنند. انتظار می رود در پاییز امسال با Google Pay ادغام شود.

با اضافه شدن Apple Pay و Google Pay ، مشتریان می توانند علاوه بر کارتهای نقدی Coinbase Visa، از کارتهای نقدی Visa یا Mastercard که به Apple Wallet یا Google Pay متصل هستند نیز برای خرید و برداشت وجوه استفاده کنند.

پست رسمی وبلاگ کوینبیس می نویسد که در 6 اوت:

«امروز ما روشهای جدید و یکپارچه را برای فعال کردن خریدهای ارز دیجیتال با کارتهای نقدی پیوندی به Apple Pay و Google Pay و پرداختهای فوری تا 100000 دلار برای هر تراکنش 24 ساعته و 7 روزه معرفی می کنیم».

زمانی که کاربران از دستگاه IOS اپل یا مرورگر وب Safari برای خرید در بستر کوینبیس استفاده می کنند ، Apple Pay به صورت خودکار به عنوان یکی از روش های پرداخت ظاهر می شود.

کوینبیس ، صرافی ارز دیجیتال که پول نقد فوری را از طریق شبکه پرداخت در زمان واقعی (RTP) ارائه می دهد ، متعهد شده است که کانال های سریعتری برای انتقال وجوه در اختیار مشتریان قرار دهد و گروه های ذینفع جهانی را در کشورهای مختلف/مناطق مختلف به طور مداوم گسترش دهد.

شبکه پرداخت در زمان واقعی (RTP) امکان مبادله 24 ساعته و 7 روزه نامحدود را فراهم می کند که نیاز سنتی انتقال وجوه از طریق یک حساب نقل و انتقال خودکار (ACH) را تا 5 روز بدون پرداخت هزینه بالای هزینه نامحدود برطرف می کند.

کوینبیس در حال حاضر Visa و Mastercard های اعتباری متصل را برای خرید ارز دیجیتال در بیش از 20 کشور می پذیرد.

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *