AMC Entertainment، بیت کوین را به عنوان یک روش پرداخت برای خرید بلیط می پذیرد
۵ تیر, ۱۴۰۱
آلت کوین ها ارزهای دیجیتال بلاکچین بیت کوین مطالب خبری و تحلیلی

AMC Entertainment، بیت کوین را به عنوان یک روش پرداخت برای خرید بلیط می پذیرد

AMC Entertainment ، زنجیره پیشرو سینمای آمریکا ، گفت که بیت کوین را به عنوان یک روش پرداخت برای خرید بلیط و تخفیف در پایان امسال می پذیرد.

مدیرعامل شرکت سرگرمی AMC ، Adam Aron، روز دوشنبه در یک کنفرانس گفت: سینمای AMC دارای سیستم خرید آنلاین خود با فناوری اطلاعات است و ارزهای دیجیتال را به عنوان روش پرداخت اضافه می کند و بیان می کند:

«ما همچنین در مرحله مقدماتی هستیم که در حال بررسی این هستیم که چگونه AMC می تواند در این جهان جدید ارز دیجیتال مشارکت داشته باشد و اگر به طور هوشمندانه درگیر دخالت جدی بیشتر با ارزهای دیجیتال باشیم ، بسیار شگفت زده فرصت های تجاری بالقوه سودآور برای AMC هستیم».

در حال حاضر ، AMC نحوه استفاده از بیت کوین برای پرداخت بلیط تماشای فیلم را فاش نکرده است. قیمت بیت کوین در هفته های اخیر در سطح پشتیبانی 40 هزار دلار بوده است. طی یک هفته تا 18.69 درصد افزایش یافته است و امروز به 46.711 دلار رسیده است که بالاترین نقطه در سه ماه گذشته از 18 می است.

پس از اعلام مدیرعامل در روز دوشنبه ، ارزش سهام 13.2 درصد افزایش یافت و قیمت نهایی معاملات سهام AMC روز دوشنبه 3.36 درصد افزایش یافت و سرانجام پس از اعلام این خبر در 33.8 دلار بسته شد. قیمت فعلی پس از بازار 5.33 درصد افزایش یافته است و قیمت معاملات سهام AMC 35.6 دلار است.

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *