CoinDCX، پس از دریافت 90 میلیون دلار سرمایه توسط موسس فیسبوک ، اولین Unicorn رمزنگار هند می شود
۵ تیر, ۱۴۰۱
آلت کوین ها ارزهای دیجیتال بلاکچین مطالب خبری و تحلیلی

CoinDCX، پس از دریافت 90 میلیون دلار سرمایه توسط موسس فیسبوک ، اولین Unicorn رمزنگار هند می شود

CoinDCX ، بزرگترین شرکت خدمات مالی هند با قابلیت رمزنگاری ، روز سه شنبه اعلام کرد که 6.7 میلیارد روپیه (تقریبا 90 میلیون دلار) تامین مالی از صندوق B Capital ادواردو ساورین ، بنیانگذار فیسبوک ، کمک گرفته است.

ارزش فعلی شرکت تا 1.1 میلیارد دلار است ، که آن را به اولین Unicorn  در صنعت ارزهای دیجیتال در هند تبدیل می کند.

به گفته بنیانگذار و مدیر عامل CoinDCX، Sumit Gupta، در مصاحبه روز سه شنبه:

ما برای گسترش پایگاه سرمایه گذاران ارز دیجیتال ، راه اندازی یک مرکز تحقیق و توسعه، تقویت گفتگوهای سیاست گذاری از طریق گفتمان عمومی ، همکاری با دولت برای معرفی مقررات مطلوب ، آموزش و تقویت، ابتکارات استخدام ، با یکدیگر دست به دست خواهیم داد و یا با مشارکت کنندگان اصلی فناوری fintech همکاری می کنیم.

به گفته بلومبرگ ، این شرکت قصد دارد در چند سال آینده تعداد کاربران خود را از 3.5 میلیون به 50 میلیون نفر افزایش دهد و بر روی رمزگذاری کاربران و آموزش بلاکچین تمرکز کند.

این صرافی ارز دیجیتال اعلام کرد که قصد دارد محصولات جدیدی را در چند ماه آینده عرضه کند ، از جمله محصولات برای مشتریان ثروتمند.

CoinDCX، 2.5 میلیون دلار از سرمایه گذاران مانند Polychain Capital و Coinbase Ventures جمع آوری کرده است. همانطور که توسط Blockchain.News در 27 مه سال 2020 گزارش شد، Polychain Capital با حمایت Coinbase Ventures ، بازوی سرمایه گذاری صرافی ارزهای دیجیتال ایالات متحدهCoinbase، دور مالی را رهبری کرد.

CoinDCX، قبلا در مارس 2020، 3 میلیون دلار سری A جمع آوری کرده بود ، همچنین توسط Polychain Capital رهبری می شد و شامل گروه HDT (اپراتور BitMEX) و Bain Capital Ventures بود.

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *