بانک DBS برای ارائه خدمات پرداخت ارز دیجیتال، از سوی مقام پولی سنگاپور تأیید شد
۲۵ مرداد, ۱۴۰۱
آلت کوین ها ارزهای دیجیتال بیت کوین مطالب خبری و تحلیلی

بانک DBS برای ارائه خدمات پرداخت ارز دیجیتال، از سوی مقام پولی سنگاپور تأیید شد

بانک DBS مستقر در سنگاپور به طور رسمی از سوی واحد پولی سنگاپور (MAS) برای ارائه خدمات پرداخت ارزهای دیجیتال تأیید شده است.

صرافی دیجیتال (DDEx) از روز دوشنبه 24/7 فعالیت خود را آغاز می کند تا تقاضای روزافزون مشتریان و حجم بالای معاملات را برآورده کند.

این شرکت اظهار داشت که بخش کارگزاری DBS Vickers (DBSV) ، اساساً از طریق قانون خدمات پرداخت (قانون PS) تأییدیه نظارتی را دریافت کرده است که می تواند به عنوان یک موسسه اصلی پرداخت برای ارائه معاملات در پلتفرم توکن های دیجیتال به مدیران دارایی ها و شرکت ها و سایر سرمایه گذاران عمل کند.

سرپرست گروه بازارهای سرمایه در DBS ، Eng-Kwok Seat Moey ، گفت که این شرکت خوشحال است که در شش ماه پس از راه اندازی DDEx در سال گذشته پیشرفت مداوم در اکوسیستم دارایی های دیجیتال داشته است ، که در فعالیت های تجاری و نگهداری نشان می دهد:

« ما علاقه شدیدی را بین مدیران دارایی ها و شرکت ها برای دسترسی به خدمات توکن پرداخت دیجیتال مشاهده کرده ایم و با دریافت DBSV در اصل قانون PS ، ما برای برآوردن این تقاضای رو به رشد مناسب هستیم. این می تواند بر حجم DDEx در ماه های آینده بیفزاید و همراه با DDEx که به صورت شبانه روزی کار می کند ، به سرعت رشد DDEx کمک می کند ».

DBS اعلام کرد که با ارائه راه حل های یکپارچه در سراسر زنجیره ارزش دارایی های دیجیتال ، به ویژه در قالب STO ، سرمایه گذاران خود را تا پایان سال دو برابر می کند و از تخصص DBS در ایجاد معامله در توکن ، فهرست بندی ، توزیع ، تجارت ، حضانت و … استفاده می کند.

صرافی دیجیتال DBS (DDEx) در دسامبر 2020 راه اندازی شد و هدف آن استفاده از فناوری بلاکچین برای ارائه به مشتریان نهادی یک پلتفرم معاملاتی اکوسیستم دارایی دیجیتال امن و شفاف از جمله بیت کوین (BTC) ، اتریوم (ETH) ، ریپل (XRP) و سایر ارزهای معاملاتی شناخته شده است.

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *